Léčba zvířat – Morava

Léčba zvířat je důležitou součástí péče o zvířecí společníky. v oblasti Morava existuje několik veterinárních klinik, které se specializují na léčbu zvířat.

1–10 firem z 36 nalezených Filtry

1MVDr. Jaroslav Kučera, CSc. - Veterinární ošetřovna PET

4.9
★★★★★
★★★★★
(104)
Běloruská 575/2, Brno-Bohunice Bezdlužná Ověřená

Naše ordinace se kromě klasické veterinární péče (čipování, očkování, odčervení, chirurgie, ..) specializuje na diagnostiku a léčbu nádorových onemocnění psů a koček. Využíváme moderní a šetrné metody, díky kterým minimalizujeme stres našich zvířecích pacientů a zároveň jsme schopni nastavit…

2VETERINÁRNÍ KLINIKA MVDr. Radomíra Hynara s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(422)
Přemyslovců 76/24a, Opava-Jaktař
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární nemocnici poskytujeme komplexní veterinární služby malým, velkým i exotickým zvířatům. Provádíme očkování, diagnostiku a léčbu onemocnění, operační zákroky a mnoho dalších služeb. Specializujeme se na veterinární alternativní medicínu. Navštivte naši veterinu v Opavě,…

3MVDr. Ivan Stuchlík1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(114)
Brněnská 352, Pohořelice
Otevřeno od 9:30
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci a poskytujeme kompletní veterinární péči, léčbu všech zvířat. Provádíme léčbu všech druhů onemocnění, vakcinaci, antiparazitní léčbu, odstranění zubního kamene nebo například čipování zvířat. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, máme NONSTOP…

41.veterina Lískovec, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(107)
Mikuláškovo náměstí…, Brno-Starý Lískovec
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Specializujeme se především na psy a kočky a fretky a dále i hlodavce a další jiná drobná zvířata.

5MVDr. Martin Grym

4.8
★★★★★
★★★★★
(89)
Tumaňanova 9, Brno-Mokrá Hora
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Orientujeme se na řešení zdravotních problémů psů, koček a exotických ptáků. Zvláště pomoc chovatelům exotických ptáků považujeme za prestižní službu a velmi intenzivně se tímto oborem zabýváme. Filozofií naší práce je vzdělávání klientů v péči o zvíře. Klademe důraz na preventivní medicínu.

6MVDr. Dagmar Kramárová

Naše veterinární ordinace je zaměřena na malá zvířata. To zahrnuje nejen nejběžnější domácí mazlíčky, jako jsou psi a kočky, ale samozřejmě i další drobné zvířectvo. Postytujeme široké služby v rámci diagnostiky, prevence a léčby onemocnění vašich zvířecích přátel. Snažíme se, aby se u nás cítili…

7Miroslava Wiktorová MVDr.

Naše veterinární ordinace je zaměřena na malá zvířata. To zahrnuje nejen nejběžnější domácí mazlíčky, jako jsou psi a kočky, ale samozřejmě i další drobné zvířectvo. Postytujeme široké služby v rámci diagnostiky, prevence a léčby onemocnění vašich zvířecích přátel. Snažíme se, aby se u nás cítili…

8Antonín Pantůček MVDr.

4.7
★★★★★
★★★★★
(106)
Vackova 1778/65, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 15:00

Veterinární ordinace poskytuje veterinární péči pro malá a drobná zvířata. Prevenci, diagnostika a léčba všech hospodářských zvířat. Preventivní a léčebná činnost, chirurgické zákroky - od kastrace až po operace očí.

9František Pokorný MVDr.

Královka 835/6a, Brno-Řečkovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Očkování a očkovací programy, odčervování zvířat, výživové poradenství, preventivní vyšetření, speciální poradenství u starších zvířat. Léčebná péče a chirurgie. Klinické vyšetření včetně odběru vzorku, krve, tkání a bioptátu. Hematologické a biochemické vyšetření krve, parazitologické vyšetření,…

10Bioveta, a.s.

2.4
★★★★★
★★★★★
(13)
Komenského 212/12, Ivanovice na Hané Bezdlužná

Specializujeme se na výzkum a výrobu veterinárních imunologických a farmaceutických přípravků a přípravků pro humánní použití. Vyrábíme na 150 druhů veterinárních přípravků k diagnostice, prevenci a léčbě onemocnění psů, koček, koní, skotu, prasat, ovcí, drůbeže a dalších zvířat.


Firmy v dalších lokalitách


Léčba zvířat v lokalitě Morava – detailní popis

Tyto kliniky nabízejí široké spektrum služeb, které zahrnují:

1. Preventivní péči - veterináři v oblasti Morava nabízejí pravidelné prohlídky a očkování, které pomáhají chránit zvířata před nemocemi.

2. Diagnostiku - veterináři v oblasti Morava jsou vybaveni moderní diagnostickou technikou, která umožňuje rychlou a přesnou diagnózu zdravotních problémů zvířat.

3. Chirurgické zákroky - veterináři v oblasti Morava provádějí různé chirurgické zákroky, jako je například sterilizace, kastrace, odstranění nádorů a další.

4. Léčbu akutních a chronických onemocnění - veterináři v oblasti Morava léčí zvířata s různými akutními a chronickými onemocněními, jako jsou například infekce, alergie, artritida a další.

5. Nutriční poradenství - veterináři v oblasti Morava poskytují nutriční poradenství, které pomáhá zvířatům udržet zdravou váhu a správnou výživu.

6. Poradenskou službu - veterináři v oblasti Morava jsou k dispozici pro poradenskou službu, která pomáhá majitelům zvířat řešit různé problémy, jako jsou například chování zvířat, výcvik a další.

Léčba zvířat je důležitá pro zajištění zdraví a pohody zvířecích společníků. v oblasti Morava mají majitelé zvířat k dispozici širokou škálu veterinárních služeb, které jim pomáhají udržet svá zvířata zdravá a šťastná.