Zubní implantát – Morava

Zubní implantát je moderní a účinná metoda nahrazování ztracených zubů. Jedná se o umělou kořenovou část, která se vkládá do kosti a slouží jako základ pro následné osazení korunky.

1–10 firem z 169 nalezených Filtry

1Dualdent s.r.o.1 pobočka

Masarykovo náměstí…, Uherské Hradiště
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Samostatná stomatologická ordinace poskytující péči dětem i dospělým pacientům.

2AV DENT CZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
nám. Svobody 2824/1, Šumperk
Otevřeno od 8:15
Ověřená

Jsme moderní zubní laboratoř s týmem profesionálů. Zhotovujeme protetické náhrady pro zubní ordinace. Naší prioritou jsou krátké dodací lhůty, optimální řešení specifických objednávek a maximální spokojenost s našimi zubními náhradami.

3SINTEO Dental s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Rybkova 338/9, Brno Bezdlužná

Za vznikem SINTEO dental CAD/CAM center stojí několik odborníků, kteří mnoho let sledovali dění na dentálním trhu a řešili jeho aktuální otázky, a to nejenom v ČR, ale i v zahraničí. Centrum SINTEO se pohybuje ve stomatoprotetické oblasti, jejími zákazníky jsou zubní laboratoře.

4DEPODENTAL CZ, s.r.o. - dentální potřeby

Minská 132/100, Brno-Žabovřesky
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Na trhu s dentálními potřebami působíme již od roku 1990. Dodáváme kompletní dentální sortiment pro ordinace i laboratoře. Objednané zboží rozvážíme vlastní dopravou, nebo poštou dle dohody a objednávky.

5Žemlička Ivo - vývoj a výroba implantátů

Tetčická 134, Omice Bezdlužná

Výroba a vývoj implantátů pro mikrochirurgii v otorinolaryngologii. Zabýváme se výrobou a vývojem implantátů pro mikrochirurgii v otorinolaryngologii. Nabízíme ušní ventilační trubice, středoušní protézy TORP a PORP, speciální nástroje a další.

6MEDICO DENT S.R.O.

MEDICO DENT, tradiční český výrobce dentálních implantátů. Hlavním cílem je nabízet lékařům a jejich pacientům kvalitní a cenově dostupné implantáty české výroby, určené široké veřejnosti. Jako výrobci reagujeme na veškeré požadavky lékařů. Výrobou titanových zubních implantátů se zabýváme od roku…

7MUDr. Libuše Turečková - Zubní ordinace1 pobočka

Praktický zubní lékař MUDr. Libuše Turečková poskytuje provoz a služby ordinace praktické zubní lékařky ve městě Rajhrad.

8Drahoš Vladimír, MUDr. - Praktický zubní lékař

Blanenská 982/15, Kuřim
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Praktický zubní lékař.diagnostika stavu chrupu. Poskytování ambulantní péče, konzultace s pacienty, odstraňování zubního kamene, doporučování v oblasti péče o chrup a dentální hygieny, spolupráce s dentální hygienistkou a dentistou, výplňová terapie a plombování zubů, chirurgické výkony (vrtání,…

9IBC Cosmetic Dentistry s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(15)
Příkop 843/4, Brno-Zábrdovice Bezdlužná

V naší ordinaci nabízíme komplexní zubní péči založenou na kvalitě a preciznosti a mnohaleté zkušenosti. Máme krátké objednací lhůty a ošetření bez bolesti a dále provádíme vstupní vyšetření a dentální hygienu a bělení zubů a implantáty a keramické fasety.

10ALDENTA, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
bratří Čapků 384/14, Brno-Veveří Bezdlužná

Poskytujeme komplexní moderní stomatologické vyšetření a ošetření na zubní klinice a dále provádíme estetickou stomatologii a ošetření zubů dětí a bezbolestná zubní péče HealOzone. Dále děláme dentální implantáty a to včetně kvalitních protetických náhrad a také zavádíme kvalitní zubní implantáty.…


Firmy v dalších lokalitách


Zubní implantát v lokalitě Morava – detailní popis

Tento postup je velmi oblíbený a úspěšný, protože implantát dokáže nahradit ztracený zub tak, že vypadá a funguje jako přirozený zub.

v oblasti Morava je možné najít několik zubních klinik, které se specializují na zubní implantáty. Tyto kliniky nabízejí moderní a kvalitní zubní implantáty za přijatelné ceny. Většina z nich má vlastní zubní laboratoř, kde se vyrábí korunky na míru pro každého pacienta.

Při vkládání zubního implantátu se nejprve provede důkladné vyšetření a plánování. Poté se implantát vloží do kosti a nechá se zhojit. Po zhojení se na implantát osadí korunka, která se připevní pomocí šroubu nebo cementu.

Výhody zubního implantátu:

- Vypadá a funguje jako přirozený zub
- Nemusí se brousit zdravý zub jako u mostu
- Má dlouhou životnost a vysokou úspěšnost
- Zlepšuje kvalitu života a sebevědomí

Nevýhody zubního implantátu:

- Vyšší cena než u jiných metod nahrazování zubů
- Někdy je nutné provést předcházející zákrok, jako je například augmentace kosti

Zubní implantát je tedy moderní a účinná metoda nahrazování ztracených zubů, která má mnoho výhod. v oblasti Morava je možné najít několik zubních klinik, které nabízejí kvalitní zubní implantáty za přijatelné ceny. Při vkládání implantátu se nejprve provede důkladné vyšetření a plánování, aby byl výsledek co nejlepší. Pokud máte zájem o zubní implantát, neváhejte se obrátit na odborníky v oblasti Morava.