Znalecké posudky na objekty – Morava

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1REALHOF, s.r.o.

Šámalova 749/108, Brno-Zábrdovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Náplní naší práce je kompletní realitní činnost tj. prodej, pronájem, převod nemovitostí, jejich znalecké odhady, právní zajištění a veškeré legislativní požadavky související s nemovitostmi. Dále se zabýváme správou nemovitostí.

2ESKO-MAX s.r.o.1 pobočka

Hlavní 43/30, Břeclav-Poštorná
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na místní trh, který známe nejlépe, Břeclav a jižní Moravu. Nabízíme odhady nemovitostí, prodej a pronájem nemovitostí a poskytujeme další služby, jako třeba znalecké posudky. Samozřejmostí je vždy individuální přístup našich vstřícných a zkušených makléřů. Díky tomu vám…

3RealTeam, s.r.o.

Prodej, převod a pronájem rodinných domů, pozemků, bytů, komerčních objektů a garáží. Provádění znaleckých posudků pro převod a tržní oceňování nemovitostí. Poskytujeme pomoc při řešení exekucí a hypotéčních zástav, zajistíme projektovou činnost, financování, stěhování, vymalování i vyklizení.

4STABIL s.r.o.

Poskytujeme projekční, poradenskou a znaleckou činnost ve stavebnictví se zaměřením na památky i jejich rekonstrukce či statické zajištění staveb. Hlavním předmětem podnikání firmy je i nadále stavebnictví a to zejména ve smyslu poskytování kompletních služeb laickým investorům v současných…

5Bernatková Věra - Finanční poradenství EKOMA

Vrahovická 4443/41B, Prostějov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Finanční poradenství. Specializujeme se na přípravu úvěrů pro podnikatelské subjekty. Připravíme podklady k žádosti, vše vyřídíme a poradíme. Zajistíme pro vás leasing na nové stroje a zařízení.

6JUROSZEK RUDOLF Ing.

JUROSZEK RUDOLF Ing., se sídlem Komorní Lhotka 389, 739 53, Hnojník, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2010. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

7Pavlová Jana, Ing.

Jiráskova 209, Brno Bezdlužná

Zpracování znaleckého posudku a posouzení objektů jako historické stavby i rodinné domy.

8Ing. Jaromír Šafařík

Soudní znalec pro obor ekonomiky se zaměřením na odhady cen nemovitostí, majetku a vyhotovování znaleckých posudků. Oceňuji rodinné domy, byty, rekreační a turistické chaty, provozní areály, všechny druhy pozemků, věcná břemena a rozestavěné objekty.

9Karel Petrůj

M. Knesla 4024, Zlín Bezdlužná

Prodej a koupě rodinných domů, pozemků, bytů, komerčních objektů, nájmu bytů a pronájmu nebytových prostor, kupní, darovací a směnné smlouvy, znalecké posudky, financování koupě nemovitostí prostřednictvím hypotečních úvěrů či stavebního spoření. Provedeme rozpočty staveb.

10DERC, spol. s r.o.

Realitní kanceláře, zprostředkování nákupu a prodeje nemovitostí. Poskytování právních služeb a nabídka znaleckých posudků. Prodej a pronájem bytů, domů, pozemků, komerčních prostor, rekreačních objektů a zahrad. Nabízíme také vyřízení stavebních povolení a kolaudací.


Firmy v dalších lokalitách


Znalecké posudky na objekty v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Znalecké posudky na objekty najdete 20 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 18 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Morava.