Zahradní architektura – Morava

Oblast Morava je známá svými krásnými zahradami a architekturou, která se zde nachází. Tato oblast je ideálním místem pro ty, kteří hledají inspiraci pro své zahradní projekty.

1–10 firem z 75 nalezených Filtry

1Ing. Novotný Miroslav - KERAMIKA NEOLIT2 pobočky

Kaštanová 639/143, Brno-Horní Heršpice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej zahradní, dekorativní a dárkové keramiky.

2KB - BLOK systém, s.r.o. (centrála Brno)14 poboček

3.6
★★★★★
★★★★★
(26)
Kulkova 4332/12a, Brno Bezdlužná

Výrobce a prodejce stavebních materiálů specializující se na betonové tvarovky, prvky zahradní architektury, dlažbu, střešní krytinu, opěrné zdi a další.

3ALESTRA s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Tišnovská 305, Kuřim Bezdlužná

Děláme realizaci dětských hřišť a také multifunkčních sportovišť. A dále ještě outdoorových posiloven. Děláme zakázkové výroby prvků zahradní architektury.

4a.123, s.r.o.

třída Kpt. Jaroše…, Brno-Černá Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

a.123, s.r.o. - Provádění architektonických a projektových služeb pro rekonstrukce i novostavby. Zaměření na oblast územního plánování a inženýrské činnosti.

5Rozehnal Miroslav, Ing.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Pustiměř 1, Pustiměř Bezdlužná

Architektonicko stavební kancelář Atelier Rozehnal - Ing. Miroslav Rozehnal zahájila svou činnost v březnu 2001. Specializujeme se na komplexní poskytování služeb našim klientům v oblasti pozemního stavitelství, architektury, interiéru a zahradní architektury.

6FEROBET s.r.o.2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(149)
Slavkovská 1229/25, Rousínov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou betonových prvků do zahrad a veřejných prostorů. Baví nás inovace materiálů a barev. Díky spojení moderních technologií a trendů vytváříme designově zajímavé a příjemné kompozice venkovních prostorů. V naší nabídce naleznete dlažby a obrubníky, zdi, schody či doplňky do…

7MELOUNOVÁ, s.r.o.- Údržba zeleně

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Klímova 2053/14, Brno-Žabovřesky Bezdlužná

Naše firma se zabývá projektováním návrhů, kompletní realizací i následnou údržbou interiérové zeleně, soukromých zahrad, firemních areálů, školních zahrad, parků a další veřejné zeleně. Díky rozsahu našich služeb jsme schopni uspokojit požadavky běžných i náročných klientů, přičemž vždy klademe…

87points, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Blanenská 355/117, Kuřim Bezdlužná

Nabízíme služby v oblasti architektury a projektování staveb. Umíme pracovat v měřítku bytových domů, občanských staveb, ale i v drobném individuálním měřítku rodinných domů, interiérů. Zajistíme návrh, projektovou dokumentaci i autorský dozor při realizaci. Specializujeme se také na…

9A77 architektonický ateliér Brno, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(16)
Taussigova 3464/21 , Brno Bezdlužná

Jako tým architektů s dlouholetou praxí vám nabízíme komplexní architektonické, projekční a konzultační služby. Poskytujeme individuální přístup v oblasti projektových dokumentací, architektonických studií, návrhů domů a interiérů a rekonstrukcích civilních, průmyslových i sakrálních staveb.

10EXTERIER - DESIGN s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(21)
Holandská 878, Brno Bezdlužná

Architektura venkovního prostoru u rodinných domů. Nabízíme komplexní službu v oboru zahradní tvorba, stavební práce, terasy i mola z tropického dřeva. Zpracováváme všechny stupně projektové dokumentace od studie po prováděcí projekt, 3D vizualizace.


Firmy v dalších lokalitách


Zahradní architektura v lokalitě Morava – detailní popis

Zdejší architektura je nejen krásná, ale také funkční a praktická. Díky tomu se zde nachází mnoho zahradních center a specializovaných obchodů, které nabízejí širokou škálu zahradních produktů a služeb. Pokud hledáte inspiraci pro svou zahradu, neváhejte navštívit oblast Morava a nechte se inspirovat její krásnou architekturou a zahradami.