Moderní architektura – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1FEROBET s.r.o.2 pobočky

3.4
★★★★★
★★★★★
(10)
Slavkovská 1229/25, Rousínov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou betonových prvků do zahrad a veřejných prostorů. Baví nás inovace materiálů a barev. Díky spojení moderních technologií a trendů vytváříme designově zajímavé a příjemné kompozice venkovních prostorů. V naší nabídce naleznete dlažby a obrubníky, zdi, schody či doplňky do…

2STYL VALI s.r.o.

Specializuji se na realizace interiérů. Výroba vnitřních a vstupních dveří, kuchyňských linek a skříní na míru. Zakázková truhlářská výroba. Provádíme i rekonstrukce bytových jader. Specializujeme se na montáže suchých staveb, sádrokartonové systémy, záklopy podlah, příček a podhledů.

3KONSTRUKTA - STAVBY s.r.o.

Realizujeme a navrhujeme zděné stavby na klíč, nízkoenergetické a pasivní rodinné a bytové domy, haly, průmyslové a zemědělské stavby. Dále i architektura, stavební povolení, projekty. Provádíme i zemní práce, střechy, vestavby, rekonstrukce, fasády.

4atelier-r, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(14)
tř. Spojenců 748/20, Olomouc Bezdlužná

Vytváříme autorské architektonické návrhy budov a jejich okolí, zajišťujeme komplexní projektovou dokumentaci a autorský dozor. Naším výsledným produktem je dokončené architektonické dílo, které je v souladu s představami zadavatele i architekta. Po telefonické domluvě je možno i mimo uvedenou…

5Horák Zdeněk - STAVITELSTVÍ PŘEROV HORÁK

Mervartova 3380/4a, Přerov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Společnost se zabývá modernizací, stavbami a opravami památek, historických staveb, průmyslových objektů, silnic a zpevněných ploch, rodinných domů či zahradní architektury. Požadovanou zakázku je možné realizovat od zpracování projektové dokumentace, a to včetně realizace na klíč.

6Archall o.p.s.

Srbská 1807/22, Brno Bezdlužná

Pořádáme školení, semináře, architektonické soutěže a propagujeme moderní architekturu.

7Ing. arch. Anna Smrčková

Architektonický ateliér nabízí komplexní řešení moderní architektury, interiéru a designu. Dále nabízíme komplexní architektonické a projekční práce, konzultační a poradenská činnost, analýzu pozemku a regulativů řešené lokality, návrhy obytných a veřejných budov, vizualizované studie.


Firmy v dalších lokalitách


Moderní architektura v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Moderní architektura najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.