Vývoj dítěte – Morava

Vývoj dítěte je proces, který probíhá od narození až do dospělosti. Každé dítě se vyvíjí individuálně a vlastním tempem, ale existují určité milníky, které jsou pro vývoj dítěte typické.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1MUDr. Eva Ungerová

3.9
★★★★★
★★★★★
(112)
Palackého třída 250…, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno

Zdravotnické zařízení MUDr. Evy Ungerové bylo založeno v r. l999, kdy byla otevřena neurologická ambulance, ve které pacienti byli ošetřeny jednak po stránce celého neurologického spektra chorob, ale hlavně se specializovala na onemocnění páteře, tedy vertebrogenní problematiku. Neurologie a…

2Dětské centrum Ostrůvek1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(31)
U dětského domova…, Olomouc Bezdlužná

Dětské centrum Ostrůvek, příspěvková organizace, jejímž zřizovatelem je Olomoucký kraj, poskytuje umístěným dětem zdravotní služby a služby sociálně-právní ochrany včetně zaopatření. Odborná péče o děti, které nemohou vyrůstat v rodinném prostředí, zahrnuje péči lékařskou, ošetřovatelskou,…

3Mgr. et Mgr. Michaela Kořínková - Psychologické poradenství

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
M. R. Štefánika 967…, Šumperk Bezdlužná

Mgr. et Mgr. Michaela Kořínková - Psychologické poradenství, se sídlem M. R. Štefánika 967/3, 787 01, Šumperk, v okrese Šumperk a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2020. Předmětem podnikání je: Psychologické poradenství a…

4ALL 4 LIFE s.r.o.

ALL 4 LIFE s.r.o., se sídlem Kalusova 827/10, 709 00, Mariánské Hory-Ostrava, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 25575, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2003. Pracuje u nás 1 - 5…

5Diakonie ČCE - středisko CESTA

Středisko CESTA provozuje dvě sociální služby, a to denní stacionář pro klienty s hlubokým mentálním či kombinovaným postižením a poradnu rané péče. Zaměřujeme se na celostní péči a podporu rodinám s dítětem ve věku od 0 do 7 let s mentálním, pohybovým a kombinovaným postižením a ohroženým vývojem.

6Zálešáková Markéta- www.fyzioterapieuh.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Otakarova 1253, Uherské Hradiště Bezdlužná

Ve své privátní praxi v Uherském Hradišti nabízím komplexní rehabilitační léčbu pro děti a dospělé, diagnostiku plochonoží se záznamem (Podoskop, PodoCAM), terapii při vadném držení těla a skolioze, bolestech zad, vyhodnocení motorického vývoje dítěte aj.


Firmy v dalších lokalitách


Vývoj dítěte v lokalitě Morava – detailní popis

V prvních měsících života se dítě učí koordinaci pohybů, zvedání hlavy a prvním úsměvům. v oblasti Morava se může dítě setkat s různými podněty, jako jsou zvuky aut, zpěv ptáků nebo šumění stromů. V této fázi je pro dítě důležitá především blízkost matky a otcovská péče.

Ve věku 6 až 12 měsíců se dítě začíná plazit, sedat a postupně se učí chodit. V této fázi se také rozvíjí řečové schopnosti a dítě začíná rozumět jednoduchým pokynům. v oblasti Morava se dítě může setkat s různými zvuky a slovy, jako jsou například jména zvířat, názvy ulic nebo jména rodinných příslušníků.

Ve věku 1 až 3 let se dítě začíná učit samostatnosti a rozvíjí se jeho sociální interakce s ostatními dětmi. Dítě se učí mluvit a tvořit jednoduché věty, rozvíjí se jeho paměť a pozornost. v oblasti Morava se dítě může setkat s různými zájmovými kroužky, jako jsou například taneční nebo sportovní aktivity.

Ve věku 4 až 6 let se dítě začíná připravovat na školní docházku. Rozvíjí se jeho schopnost číst a psát, učí se počítat a rozvíjí se jeho kreativita. v oblasti Morava se dítě může setkat s různými kulturními akcemi, jako jsou například divadelní představení nebo výstavy.

V dalších letech se dítě dále rozvíjí a učí se novým dovednostem a schopnostem. v oblasti Morava se může setkat s různými vzdělávacími a zájmovými aktivitami, které mu pomohou v jeho dalším vývoji.

Celkově lze říci, že vývoj dítěte je proces, který probíhá postupně a každá fáze má své specifické charakteristiky. v oblasti Morava se dítě může setkat s různými podněty, které mu pomohou v jeho vývoji a rozvoji.