Výukové, vzdělávací programy – Morava

V oblasti Morava se nachází mnoho výukových a vzdělávacích programů, které pomáhají studentům rozvíjet své schopnosti a získávat nové znalosti. Tyto programy jsou zaměřeny na různé obory, jako jsou jazyky, informatika, ekonomie a mnoho dalších.

1–10 firem z 29 nalezených Filtry

1Dětský domov, Tišnov, Purkyňova 1685

Poskytujeme všestrannou péči dětem, jimž nelze zajistit řádnou péči v rodinném prostředí. Poskytujeme tábory výlety a každodenní aktivity.

2Inspiro - středisko volného času Tišnov

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Riegrova 312, Tišnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme mimoškolní aktivity pro děti a mládež. Inspiro je školské zařízení pro zájmové vzdělávání. Naším hlavním cílem je vytvářet a realizovat preventivní a volnočasové vzdělávací programy pro všechny věkové kategorie, rodiny s dětmi a dospělé, především však pro školní děti a mládež.

3Lipka - školské zařízení pro environmentální vzdělávání4 pobočky

Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání je jedna z největších a nejstarších organizací v České republice, které se věnují environmentální výchově, vzdělávání a osvětě. Poskytujeme vícedenní ekologické výukové programy a letní tábory.

4Základní škola Vyškov, Na Vyhlídce 12

Základní škola Na Vyhlídce Vyškov je součástí systému škol města Vyškov už od roku 1957. Jak už napovídá její název, jde o školu, jejíž umístění je na vyvýšeném kopci na konci města, směrem na Prostějov a Olomouc. Její sídlo je v budově, která byla postavena pro armádní účely v 30. letech dvacátého…

5Střední škola KNIH, o.p.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Bzenecká 4226/23, Brno Bezdlužná

Jsme škola s obchodně-humanitním zaměřením, která organizuje 4leté studium v denní a dálkové formě. Nacházíme se v klidné a dobře dostupné části Brna.Školní vzdělávací program je postaven na 3 pilířích: obchodní vzdělání s důrazem na knižní obchod, důkladné humanitní vzdělání s posílenou výukou…

6Pedagogicko-psychologická poradna Hodonín, přspěvková organizace2 pobočky

P. Jilemnického…, Hodonín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme a poskytujeme služby pedagogické a psychologické poradny.Pedagogicko-psychologická poradna, příspěvková organizace, je zřizována Jihomoravským krajem a poskytuje rozsáhlou psychologickou a speciálně-pedagogickou péči klientům ve věku od 3 let až do ukončení středního vzdělání.

7Základní škola Znojmo, náměstí Republiky

Základní škola.Od školního roku 2007/2008 začala výuka podle školního vzdělávacího programu "Škola bez hranic". V současné době se vyučuje podle tohoto programu v 1. - 9. ročníku. Zaměření školy: na výuku cizích jazyků, od šesté třídy nabízíme rozšířenou výuku jazyků, v nabídce jsou jazyky anglický…

8Základní škola speciální, Praktická škola a Dětský domov, Vřesovice,…

Vřesovice 243, Vřesovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V základní škole speciální (ZŠS) se vzdělávají žáci se středně těžkým, těžkým mentálním postižením, žáci se souběžným postižením více vadami a s poruchou autistického spektra.

10Základní škola, Velehrad, okres Uherské Hradiště

Základní škola pro 250 žáků s družinou, jídelnou a klubem.


Firmy v dalších lokalitách


Výukové, vzdělávací programy v lokalitě Morava – detailní popis

Výukové a vzdělávací programy v oblasti Morava jsou navrženy tak, aby byly přístupné pro všechny studenty, bez ohledu na jejich věk nebo úroveň znalostí. Tyto programy jsou vedeny kvalifikovanými lektory, kteří mají bohaté zkušenosti v daném oboru. Díky nim mohou studenti získat praktické zkušenosti a naučit se nové dovednosti, které jim pomohou v jejich budoucí kariéře. Pokud hledáte výukové a vzdělávací programy v oblasti Morava, určitě najdete to, co hledáte.