Celoživotní vzdělání – Morava

1–10 firem z 68 nalezených Filtry

1Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace1 pobočka

Sobotní 116, Valtice Bezdlužná Ověřená

Na Střední vinařské škole Valtice vyučujeme maturitní obory, učební obory a nabízíme nástavbové studium i celoživotní vzdělávání. Součástí školy je zahradní centrum, pálenice, moštárna, agrolaboratoř a školní sklep Venerie. Pro veřejnost pořádáme degustace, nabízíme catering a ubytování.

2Střední zahradnická škola Rajhrad, příspěvková organizace1 pobočka

Masarykova 198, Rajhrad
Otevřeno od 7:00
Ověřená

Hledáš střední školu a baví tě zahradničení? Pak se přihlas na Střední zahradnickou školu Rajhrad. Nabízíme ti studium v oborech Zahradnictví, Ekologie a životní prostředí, Přírodovědné lyceum, Zahradník a Zahradnická nástavba. Na naší škole pořádáme i různé kurzy, např. floristický kurz

3Střední škola stavební a dřevozpracující, Ostrava, příspěvková organizace

4.2
★★★★★
★★★★★
(10)
U Studia 2654/33, Ostrava – Zábřeh Bezdlužná Ověřená

Na Střední škole stavební a dřevozpracující nabízíme studium mnoha zajímavých oborů. Studovat u nás můžete maturitní, učební i nástavbové obory. Z učebních oborů nabízíme např. obor Instalatér, Truhlář, Zedník nebo Malíř. Kompletní nabídku oborů naleznete na našem webu.

4Zábřežská kulturní, s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(332)
Československé…, Zábřeh Bezdlužná Ověřená

Provozujeme kulturák a kino ve městě Zábřeh. Pořádáme koncerty, festivaly, společenské akce, akce pro děti a pro školy. Pořádáme i širokou škálu kurzů, a to jazykové kurzy, pohybové kurzy a taneční kurzy. Přijít k nám můžete i na divadlo.

5Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických…

Zajišťujeme další vzdělávání pedagogů. Poskytujeme poradenství v oblasti komunikačních a informačních technologií, mezd a účetnictví.

6Židovská obec Brno2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(22)
třída Kpt. Jaroše…, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme židovská obec v Brně. Pořádáme bohoslužby a různé vzdělávací semináře. Poskytujeme také domácí péči.

7Česká kongregace sester dominikánek4 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Veveří 469/27, Brno Bezdlužná

Pořádáme bohoslužby a náboženská setkání. Zabýváme se výchovou a vzděláváním mládeže.

8Edu Gate Open s.r.o.

Společnost poskytuje kvalitní vzdělávání a poradenství v manažerských, ekonomických, osobnostních a jiných odborných oblastech pro firmy, neziskové organizace i jednotlivce.

9Ing.Chládková Alena- AG vzdělávací agentura1 pobočka

Pořádáme otevřené i zakázkové semináře z oblasti pracovněprávní, daní, sociálního a zdravotního pojištění. Naše agentura je ojedinělá v tom, že se úzce specializuje na oblast pracovního práva, personalistiky, odměňování a mzdového účetnictví, a to už dvacátým prvním rokem.

10Střední zdravotnická škola Brno, Jaselská, příspěvková organizace

1.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jaselská 190/7, Brno Bezdlužná

Střední zdravotnická škola, provozující denní studium v oborech zdravotnické lyceum, zdravotnický asistent, sociální činnost a večerní studium v oboru zdravotnický aistent.


Firmy v dalších lokalitách


Celoživotní vzdělání v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Celoživotní vzdělání najdete 68 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 61 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 20 firem v regionu Morava.