Vyšetření pro řidičský, potravinářský průkaz – Morava

Vyšetření pro získání řidičského nebo potravinářského průkazu je nezbytnou součástí procesu získání těchto dokumentů. Toto vyšetření se provádí za účelem zjištění zdravotního stavu uchazeče a jeho schopnosti řídit vozidlo nebo pracovat s potravinami.

1–10 firem z 43 nalezených Filtry

1Pracoviště klinické biochemie a hematologie, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
tř. Svobody 1067/32 , Olomouc Bezdlužná Ověřená

Provozování biochemické a hematologické laboratoře. Provádíme odběry a analýzy biologického materiálu lidského i zvířecího původu.

2Veterinární klinika MVDr. Michael Mazoch s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Čechova 99, Olomouc
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Jsme veterinární klinika, která se stará téměř o veškeré druhy malých a drobných zvířat. Naše služby zahrnují dermatologie, neurologie, stomatologie, atd. Navíc disponujeme vlastním RTG a EKG.

3MEDICPRO s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Masarykova 734, Židlochovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Od února r.1998 pracuji ve své soukromé ordinaci jako praktický lékař pro dospělé a závodní lékař. Poskytuji závodní preventivní péči pro 22 závodů a firem,tj.pro cca 700 osob.Ve své péči mám dále cca 2000 pacientů, převážně ze Židlochovic a okolních obcí.Nabízím zákroky malé chirurgie,…

4MUDr. Hana Kriftová, praktický lékař pro dospělé

Provozujeme ambulanci praktického lékaře pro dospělé v regionu Brno Žabovřesky. Naším cílem je vaše spokojenost.

5MUDr. Libuše Šišovská s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(12)
Nádražní 333, Žabčice
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

MUDr. Libuše Šišovská s.r.o.- Poskytujeme komplexní zdravotní péči pro dospělé od 16 -19 let. Provádíme všechny prohlídky, i do zaměstnání, vyšetření krve, tlaku, EKG, očkování a další. Pacienti se mohou předem telefonicky objednat na konkrétní hodinu. Těhotné, matky s malými dětmi a závažné…

6NZZ YVKA, s.r.o. - MUDr. Yvona Kachlíková

Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost. Poskytujeme preventivní a léčebnou péči o děti a dorost od narození do 19 let věku dítěte. Zajišťujeme také vyšetření pro řidičský a svářečský průkaz, zbrojní pas, zdravotní a potravinářské průkazy a lékařské zprávy pro pojišťovny.

7MUDr. Dagmar Rusková - praktická lékařka

4.6
★★★★★
★★★★★
(18)
Špitálka 253/6, Brno-Zábrdovice
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

V naší ordinaci poskytujeme standardní léčebně-preventivní péči. Nabízíme léčbu akutních a chronických onemocnění a pravidelné preventivní prohlídky pro dospělé. Ke standardním službám pacientům patří pravidelné očkování, očkování do zahraničí, uznávání pracovní neschopnosti. Zajišťujeme odborná…

8MUDr. Renata Pešková

Hrnčířská 572/4, Brno-Ponava
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Provoz ordinace praktického lékaře pro dospělé. Poskytujeme preventivní, diagnostickou, léčebnou péči pro pacienty i pro firmy. Provádíme vyšetření pro řidičský a zbrojní průkaz. Zajišťujeme laboratorní odběry, měření tlaku, EKG, očkování a pomoc při odvykání kouření.

9MUDr. Irena Piskačová

Provoz ordinace praktického lékaře pro dospělé. Poskytujeme preventivní, diagnostickou, léčebnou péči pro pacienty i pro firmy. Provádíme vyšetření pro řidičský a zbrojní průkaz. Zajišťujeme laboratorní odběry, měření tlaku, EKG, očkování a pomoc při odvykání kouření.

10MUDr. Machátová Jiřina

Lazaretní 1/7, Brno-Zábrdovice
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Praktický lékař poskytuje preventivní péči,ambulantní vyšetření a ošetření, péči o pacienty s hypertenzí, testy okultního krvácení - FOB, očkování a odběry, vstupní prohlídky do zaměstnání, posouzení zdravotního stavu pro získání ŘP, potravinářského či zbrojního průkazu.


Firmy v dalších lokalitách


Vyšetření pro řidičský, potravinářský průkaz v lokalitě Morava – detailní popis

Vyšetření se obvykle provádí v lékařských zařízeních, která jsou schválena pro tento účel. v oblasti Morava je možné absolvovat vyšetření například v místní nemocnici, nebo v soukromých zdravotnických zařízeních.

Během vyšetření se provádí několik testů, které mají za úkol zjistit zdravotní stav uchazeče. Mezi tyto testy patří například test zraku, test sluchu, test reflexů a test krevního tlaku. Dále se provádí i testy na zjištění přítomnosti alkoholu nebo drog v krvi.

V případě, že uchazeč uspěje v testech a jeho zdravotní stav je v pořádku, obdrží poté potřebné doklady pro získání řidičského nebo potravinářského průkazu.

Proces vyšetření je velmi důležitý, neboť zajišťuje bezpečnost nejen uchazeče, ale i ostatních účastníků silničního provozu nebo spotřebitelů potravin. Proto je nutné, aby se každý uchazeč o tyto průkazy podrobil tomuto vyšetření.

Výhody vyšetření pro získání řidičského nebo potravinářského průkazu:

- Zajišťuje bezpečnost na silnicích a v potravinářském průmyslu
- Zjišťuje zdravotní stav uchazeče
- Umožňuje získání potřebných dokladů pro řízení vozidla nebo práci s potravinami

Nevýhody vyšetření pro získání řidičského nebo potravinářského průkazu:

- Vyšetření může být časově náročné
- Některé testy mohou být nepříjemné pro uchazeče
- Vyšetření může být spojeno s určitými náklady

Celkově lze říci, že vyšetření pro získání řidičského nebo potravinářského průkazu je nezbytnou součástí procesu získání těchto dokumentů. I přesto, že může být časově náročné a spojeno s určitými náklady, je nutné podrobit se mu pro zajištění bezpečnosti na silnicích a v potravinářském průmyslu.