Výroba zahradních soch – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Atelier Abakuk - Jaroslav Pecháček

Údolní 58 (U Rychty), Hanušovice Bezdlužná Ověřená

Provozujeme řezbářství. Vyrábíme nábytek ze dřeva, zahradní doplňky a dřevěné sochy. Dále se zabýváme stavbou srubů. Provádíme řezbářskou show a exhibice.

2BALUSTRÁDY Mohelnice s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Řepová 41, Mohelnice - Řepová
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou, prodejem a montáží výrobků ze ztuženého mramoru. V naší nabídce naleznete zahradní nábytek a doplňky, sochy, fontány a kašny, obklady, schody, zábradlí a mnoho dalšího. Možnost výroby také na zakázku.

3REX, s.r.o.- městský mobiliář

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Podnásepní 477/1h, Brno Bezdlužná

Originalita, elegance a luxus za velmi příjemné ceny. To jsou jedny z mnoha pozitiv výrobků firmy REX. Jsme společnost s dlouholetou tradicí a mnoha spokojenými zákazníky. Nabízíme vám mobiliář pro město, dům, zahradu. Pokud tedy toužíte po krásném kovovém zábradlí, historicky vypadajícím zahradním…

4Faldík Tomáš - KAMENY ZLÍN1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(49)
Malenovice, třída 3…, Zlín - Malenovice
Otevřeno od 9:00

Nabízí prodej a realizace nepravidelného, sekaného i řezaného přírodního kamene. Prodej kamene na obklady, dlažby a zdění včetně valounů a drtí. Dále dodávají sochy a květináče, okrasné stromky i zatravňovací dlaždice, neviditelné oblouky, lexan a kamenný koberec.

5Stojaspal Vojtěch - Balustrády

Prodáváme a montujeme mramory. Nabízíme také prodej sloupů, soch, váz a dalších výrobků z mramoru. Naše hlavní zaměření je na balustrády.

6Sruby Pacák

4.6
★★★★★
★★★★★
(28)
Čeladná 203 , Čeladná

Firma staví dřevostavby, dřevěné altány, pergoly, nábytek, ploty, ohrady, schodiště, zahradní sauny, koryta, sochy, květináče, atypické výrobky, špalky, roubenky a sruby na klíč, dřevěné interiéry a doplňky.

7Adam Balajka, DiS.

Restaurování historického nábytku, řezbářské služby. Výroba soch do zahrad.

8Kapsiová Petra

Vendryně 326, Vendryně
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zahradní figurky, prodej trpaslíků - domácí a lesní zvířátka i extravagantní kousky pro dekoraci zahrady. Sochy v renesančním stylu, výrobky ze dřeva, vázy, vánoční dekorace, velikonoční ubrusy i hrníčky.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba zahradních soch v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výroba zahradních soch najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.