Výroba šamotových, pálených cihel – Morava

1–10 firem z 42 nalezených Filtry

1HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.2 pobočky

3.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Hevlín, Hevlín Bezdlužná

Nabízíme široký sortiment cihel, stropů, překladů a komínů.

2IVYSO spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu kovových konstrukcí a jejich dílů. Vyrábíme stroje pro využití v technologii cihelen a skláren. Jsme výrobci potrubí, komínů.

3CONTAR PLUS, s.r.o.

Firma Contar plus založena v roce 1993 jako inženýrská organizace specializovaná na projektovou a konstrukční činnost v cihlářském oboru. Hlavním segmentem zájmu při výrobě především pálených stavebních hmot se staly stroje a zařízení pro manipulaci s cihlářským polotovarem, jeho sušením a výpalem…

4ČINČALA JAROSLAV-STAVEBNÍ FIRMA

Původně se firma zaměřovala na rekonstrukce bytových i výrobních prostor. Postupně začala firma provádět i hrubé a kompletní stavby na klíč. Firma je schopna zajistit komplexní dodávky včetně obkladů, chodníků, příjezdových cest a státní pro vozidla. Dodávku je možno realizovat také s plotem a to…

5Klinker Centrum s.r.o. (centrála Říčany)5 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Brněnská 311, Říčany Bezdlužná

Dodáváme systémy pro lícové zdivo. Prodej cihel, obkladových pásků a rohových tvarovek, dlažby, kanalizačních cihel a střešních tašek.

6První litovelské stavebniny s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(60)
Svatoplukova 153/7a, Litovel
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Dodávky obkladů, dlažeb, cementů, cihel, tvárnic, komínů, izolací, lepidel, tmelů, fasádních systémů, bednících tvarovek, kari sítí, střešních latí, OSB desek, sádrokartonů, střešních krytin, dveří, dřevěných briket.

7Zlínské cihelny s.r.o.

Specializujeme se na sortiment páleného zdiva, cihla plná, cihla plná maloformátová, cihla lícová, cihla voštinová, cihla mrazuvzdorná odlehčená, cihla lícová maloformátová, cihla CDM, cihla mrazuvzdorná.

8ATP UH s.r.o.

Stojanova 978, Staré Město
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na prodej a servis automatizační a regulační techniky. MaR využití odpadního tepla včetně alternativních zdrojů. MaR komerčních budov a obchodních center a jiné.

9FACEBRICK s.r.o. (pobočka Rajhrad)1 pobočka

Nabízíme prodej a montáže lícových cihel, klinkerů či obkladových pásků a rohů, dlažby a zateplovacího a izolačního systému.

10CD GROUP s.r.o3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Příkop 838/6, Brno Bezdlužná

CD Group s.r.o. je přímím dovozcem nabízených materiálů v sortimentu obkladů,dlažeb.lícových cihel přírodního i umělého kamene,což zaručuje kvalitu a exkluzivitu našich výrobků.Také při výběru našich dodavatelů postupujeme velmi obezřetně-spolupracujeme pouze s dodavateli,kteří splňují naše vysoké…


Firmy v dalších lokalitách


Výroba šamotových, pálených cihel v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výroba šamotových, pálených cihel najdete 42 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 38 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 13 firem v regionu Morava.