Výroba chladících skříní – Morava

V oblasti Morava se nachází řada firem, které se specializují na výrobu chladících skříní. Tyto skříně jsou nezbytné pro uchování potravin a dalších produktů v optimální teplotě.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1SEVEZA spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(16)
Huštěnovice 365, Huštěnovice Bezdlužná

Český výrobce velkokuchyní a gastro zařízení. Dále vyrábíme nerez nábytek, nerez doplňky (pracovní a mycí stoly, dřezy, regály, police, digestoře, příborníky, skříně, gastro čistící program Kobra). Mimo jiní i servis a poradenství celá ČR, záruční servis do 24 hodin.

2Paulus Daniel- Paulus nerez

4.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Dolní Bečva 362, Dolní Bečva Bezdlužná

Hlavní činnost naší firmy je zaměřena na výrobu nerezového zařízení pro restaurace a kuchyně. Vyrábíme mycí a pracovní stoly, regály, police, skříňky, nerezová umyvadla, chladící vany, výčepní desky, barové desky, chladící výčepní pulty a stoly, výčepní zařízení a mnoho dalšího.

3GASTRO SKLENIČKA, s.r.o.

SNP 1155, Otrokovice,…
Otevřeno od 7:00

Prodáváme gastronomické vybavení pro restaurace. Dále nabízíme krouhací disky, mixéry, mlýnky, nářezové stroje, konvektomaty a pekařské pece. Naleznete u nás vařiče, mikrovlnné trouby, kávovary, výrobníky ledové tříště, chladící skříně a myčky. Mimo jiné dodáváme porcelán, sklo, jednorázové nádobí…

4UNIS COOL, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(15)
Na Baštici 201, Staré Město
Otevřeno od 7:00

Výroba a prodej chladírenského, obchodního a zmrzlinové zařízení. Dodáváme elektrické a plynové stoličky, regály, nerezové umyvadla, tácky, vaničky, nábytek i gastronádoby. Zabýváme se internetovým prodejem nerezových pracovních stolů a desek, závěsných polic i skříněk, mycích stolů a výlevek.…


Firmy v dalších lokalitách


Výroba chladících skříní v lokalitě Morava – detailní popis

Výroba chladících skříní je náročný proces, který vyžaduje preciznost a kvalitní materiály. Firmy v oblasti Morava se však mohou pochlubit dlouholetou zkušeností a vysokou kvalitou svých výrobků. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele chladících skříní, určitě se podívejte na nabídku firem v této oblasti.