Prodej chladících skříní – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1CIMA s.r.o.

Chladicí a gastronomická zařízení, repasovaná technika, zařízení do obchodů a marketů.

2Durník Pavel - GASTROSERVIS

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
náměstí Svobody 240, Buchlovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej, servis a montáž gastronomického vybavení. Zaměřujeme se na varné kotle, sporáky i fritézy, elektrické pece a zařízení na mytí nádobí a skla. Dodáváme chladící skříně, mrazničky i pracovní a mycí stoly, výlevky, regály a podstavce. Dále provozujeme prodejnu s nabídkou domácích a…

3SEVEZA spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(10)
Huštěnovice 365, Huštěnovice Bezdlužná

Český výrobce velkokuchyní a gastro zařízení. Dále vyrábíme nerez nábytek, nerez doplňky (pracovní a mycí stoly, dřezy, regály, police, digestoře, příborníky, skříně, gastro čistící program Kobra). Mimo jiní i servis a poradenství celá ČR, záruční servis do 24 hodin.

4Všetula Bedřich - chlazení

4.1
★★★★★
★★★★★
(22)
Toveřská 404/8, Samotišky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem chladících skříň a vitrín, klimatizací, chladiček vod, sušiček vzduchu. Dále se zabýváme servisem a opravami těchto zařízení.

5LEDO F-M, s.r.o.

Palkovická 2146, Frýdek-Místek
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost se zaměřuje na servis, revize a montáže průmyslového chlazení, klimatizace kanceláří a pracovních prostor. Společnost také dodává průmyslové chladicí a mrazicí skříně, přístěnné vitríny, obslužné pulty a gastro chlazení.

6Paulus Daniel- Paulus nerez

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Dolní Bečva 362, Dolní Bečva Bezdlužná

Hlavní činnost naší firmy je zaměřena na výrobu nerezového zařízení pro restaurace a kuchyně. Vyrábíme mycí a pracovní stoly, regály, police, skříňky, nerezová umyvadla, chladící vany, výčepní desky, barové desky, chladící výčepní pulty a stoly, výčepní zařízení a mnoho dalšího.

7GASTRO SKLENIČKA, s.r.o.

SNP 1155, Otrokovice,…
Otevřeno od 7:00

Prodáváme gastronomické vybavení pro restaurace. Dále nabízíme krouhací disky, mixéry, mlýnky, nářezové stroje, konvektomaty a pekařské pece. Naleznete u nás vařiče, mikrovlnné trouby, kávovary, výrobníky ledové tříště, chladící skříně a myčky. Mimo jiné dodáváme porcelán, sklo, jednorázové nádobí…

8UNIS COOL, s.r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(10)
Na Baštici 201, Staré Město
Dnes už má zavřeno

Výroba a prodej chladírenského, obchodního a zmrzlinové zařízení. Dodáváme elektrické a plynové stoličky, regály, nerezové umyvadla, tácky, vaničky, nábytek i gastronádoby. Zabýváme se internetovým prodejem nerezových pracovních stolů a desek, závěsných polic i skříněk, mycích stolů a výlevek.…


Firmy v dalších lokalitách


Prodej chladících skříní v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Prodej chladících skříní najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.