Vypracování smluv pro převody nemovitostí – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Account adviser s.r.o.

Naše firma se zabývá veškerými službami v oblasti vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd, přiznání k dani pro malé a střední firmy. Hlavní oblastí naší působnosti je Jižní Morava, ale vedeme účetnictví i několika firmám v celé ČR. S každým zákazníkem si domlouváme spolupráci ve vedení…

2Vostalová Kristina

Nabízíme zprostředkování převodu nemovitostí a dále máme nabídku právního servisu. Vypracování znaleckých posudků a přiznání pro finanční úřad a poskytování poradenství.

3Ottová Jarmila - Realitní kancelář1 pobočka

Mariánské náměstí…, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz realitní kanceláře s nabídkou prodeje a pronájmu rodinných domů, rekreačních chat, pozemků, bytů a komerčních nemovitostí. Dále vypracováváme znalecké posudky včetně zajištění financování a právního servisu. Provádíme převody členských práv a povinností k družstevním bytům.

4DUFKOVÁ MATYLDA - REAL SERVIS

Kompletní oceňování nemovitostí, posudky či soudněznalecké a tržní posudky. Zajišťujeme vypracování prohlášení vlastníka při dělení objektů na jednotky a činnosti při převodech vlastnických práv. Specializujeme se na stavby obytné i průmyslové.

5Listrum real s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Májová 415/20, Těrlicko, Horní…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme komplexní služby spojené s nákupem, prodejem nebo pronájmem nemovitostí. Zajistíme vypracování znaleckých posudků, geometrických plánů a PENB. Řešíme vyplácení exekucí, zástavy a odkupy. Dále zajistíme právní a poradenský servis při převodu nemovitosti, vypracování smluv a financování.


Firmy v dalších lokalitách


Vypracování smluv pro převody nemovitostí v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vypracování smluv pro převody nemovitostí najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.