Výměna řemínků u hodinek – Morava

V oblasti Morava se nachází mnoho hodinářských obchodů, které nabízejí výměnu řemínků u hodinek. Výměna řemínků je často potřebná, protože se řemínek může opotřebovat nebo se může stát nevhodným pro daný typ hodinek.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Jiří Audes - hodinářství, zlatnictví

Jiří Audes - hodinářství, zlatnictví. Vyrábíme umělecké předměty z drahých kovů na zakázku a provádíme opravy hodin a hodinek. Pro více informací mě prosím neváhejte kontaktovat.

2Buráňová Bohumila - Zlatnictví

4.3
★★★★★
★★★★★
(27)
Široká 141, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V zlatnictví BB v Uherském Brodě si můžete zakoupit širokou škálu řetízků, náramků, prstýnků, náušnic, přívěsků, broží, kravatových spon, snubních prstenů a další, zhotovené ze zlata, stříbra a chirurgické oceli.

3Král Petr- Hodinářství

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
V Cihelně 13, Luhačovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji hodinářství. Nabízím prodej a opravu hodin a hodinek, moderních i starožitných, výměny baterií a jiné drobné opravy na počkání, zkoušky vodotěsnosti.

4LUKRECIE ZLATNICTVÍ

Starobranská 50/9, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz zlatnictví a parfumerie. Nabízíme prodej a výkup stříbrných a zlatých šperků, prodej a servis hodin a hodinek, výměna baterií do hodinek, montáž řemínků a kovových tahů.

5Gabriela Papalová Ščerbová- zlatnická dílna

4.7
★★★★★
★★★★★
(19)
Čapkova 416, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše zlatnická dílna Gabriela Papalová Ščerbová nabízí zakázkovou výrobu, opravy šperků zlatých a stříbrných, vykupujeme zlato. Na zakázku vyrobíme snubní a zásnubní prsteny dle naší předlohy i dle Vašich návrhů.

6Zítka Petr

Prodej zlatých, stříbrných a ocelových šperků i hodinářského zboží. Opravy, výroba, leštění a rhodiování šperků, výměna řemínků a baterií v hodinkách.

7Bravová Renata, Mgr.1 pobočka

Prodáváme zlaté, stříbrné, ocelové šperky a hodinářské zboží. Opravy, výroba, leštění, rhodiování šperků, výkup zlata, výměny baterií a řemínků.

8Franek Jaroslav1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(24)
Uhelná 159, Uhelná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme zlaté i stříbrné šperky. Prodáváme hodiny, hodinky a budíky. Provádíme klenotnické opravy a rytecké práce. Vykupujeme zlato. Nabízíme také zakázkovou výrobu. Poskytujeme služby včetně výměny baterií, řemínků a strojků do hodinek.


Firmy v dalších lokalitách


Výměna řemínků u hodinek v lokalitě Morava – detailní popis

Hodináři v oblasti Morava mají bohaté zkušenosti s výměnou řemínků u různých typů hodinek a dokážou poradit s výběrem správného řemínku pro daný typ hodinek. Výměna řemínků u hodinek je rychlá a jednoduchá procedura, která může hodinkám dodat nový vzhled a prodloužit jejich životnost. Pokud hledáte v oblasti Morava hodináře, který vám pomůže s výměnou řemínků u vašich hodinek, neváhejte je kontaktovat.