Výkup starých bankovek – Morava

V oblasti Morava se nachází mnoho lidí, kteří mají doma staré bankovky a nevědí, co s nimi. V takovém případě mohou využít služby výkupu starých bankovek.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Dukát spol. s r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(8)
Orlí 516/20, Brno-město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nakupujeme, prodáváme a pořádáme aukce mincí. Prodáváme Mince zlaté, Československé mince, České mince, Mince ostatní, mince Habsburské monarchie, mince Investiční.

2Numismatika Zlín s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Bartošova 45 , Zlín Bezdlužná

Nabízíme sortiment mincí, zlatých mincí, medailí a sběratelských potřeb pro numismatiky, výkup zlata a stříbra, výkup mincí, medailí, bankovek a ostatního sběratelského materiálu.

3Kejla Vladimír- Numismatika Ostrava

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
U Tiskárny 578/1 , Ostrava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Vykupujeme a prodáváme zlaté a stříbrné mince, medaile, bankovky, vyznamenání, pohlednice, zlaté a stříbrné slitky a cihly, obrazy, šperky z briliantů. Prodáváme sběratelské potřeby pro numismatiky.

4Feedback s.r.o.

tř. Svobody 956/31, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme rychlé půjčky před výplatou, hotovostní půjčky, konsolidace a úvěry na nemovitosti včetně poradenství v oblasti vyplácení zástav a exekucí na bytech, domech a družstevních bytech. Naše společnost disponuje silným kapitálovým zázemím a rychle a spolehlivě plní potřeby klientů.

5Wallek Martin1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Osvoboditelů 5301, Zlín Bezdlužná

Zlaté, stříbrné, oběžné i pamětní mince, medaile, bankovky a sběratelské potřeby pro numismatiky a filatelisty. Prodáváme a vykupujeme investiční zlato a stříbro. Mince vhodné jako cenný dárek. Prodáváme úložné systémy Leuchtturm pro sběratele. On-line prodej a kamenná prodejna.


Firmy v dalších lokalitách


Výkup starých bankovek v lokalitě Morava – detailní popis

Tento proces je velmi jednoduchý a rychlý. Stačí kontaktovat specializovanou firmu, která se na výkup starých bankovek zaměřuje, a domluvit se na schůzce. Odborníci z této firmy zhodnotí bankovky a nabídnou vám za ně adekvátní finanční odměnu. Výkup starých bankovek je tedy výhodný nejen pro lidi v oblasti Morava, ale pro každého, kdo má doma staré bankovky a chce je prodat za co nejlepší cenu.