Poštovní známky – Morava

Poštovní známky jsou nezbytnou součástí každodenního života v oblasti Morava. Bez nich by bylo těžké posílat dopisy a balíky na různá místa.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Procházka Rudolf - filatelie brno

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Sukova 546/5, Brno Bezdlužná

Filatelie Hobby byla založena v roce 1990 a patří mezi nejstarší generaci obchodníků se známkami v ČR (3. generace). Zabýváme se obchodem (prodej, výkup, komise) se sběratelským materiálem - filatelií (poštovní známky), pohlednicemi, dopisy a dalším sběratelským materiálem. Poskytujeme poradenství…

2Procházková Zdeňka- Filatelie HOBBY

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Sukova 5/546, Brno
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Zabýváme se obchodem (prodej, výkup, komise) se sběratelským materiálem - filatelií (poštovní známky), pohlednicemi, dopisy a dalším sběratelským materiálem. Poskytujeme poradenství a ocenění Vašich sbírek poštovních známek, korespondence (pohlednice, dopisy a ostatního sběratelského materiálu) -…

3Rašíková Kateřina - potraviny Katka

4.8
★★★★★
★★★★★
(166)
Nýdek 510, Nýdek
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Prodej potravin, nápojů, ovoce, zeleniny i zdravé výživy. Dorty, zákusky, drogerie, papírenské zboží, sklo, keramika, kosmetika, proutěné výrobky, poštovní známky, hračky i hnojiva, zahradnické potřeby, osiva, krmiva, barvy a laky.


Firmy v dalších lokalitách


Poštovní známky v lokalitě Morava – detailní popis

Poštovní známky jsou malé kousky papíru s různými motivy a hodnotami, které se nalepí na obálku nebo balík. Tyto známky jsou platné pouze v určitém časovém období a mají různé ceny v závislosti na váze a vzdálenosti doručení. Pokud hledáte poštovní známky v oblasti Morava, můžete je zakoupit na poště nebo v některých obchodech s papírnictvím. Nezapomeňte, že poštovní známky jsou důležitou součástí komunikace a doručování zpráv, takže se o ně dobře postarejte.