Veterinární pracoviště – Morava

Veterinární pracoviště v oblasti Morava je moderní a dobře vybavené zařízení, které poskytuje komplexní péči o zvířata. Pracoviště je umístěno v centru obce a je snadno dostupné pro všechny majitele zvířat.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1MVDr. Igor Beneš

4.6
★★★★★
★★★★★
(3)
Bystrcká 350/28, Brno-Komín Bezdlužná

Veterina Brno Komín je pracoviště, kde se snažíme vyřešit zdravotní problémy zvířat komplexně bez nutnosti odesílání na další specializované veterinární kliniky v Brně.

2MVDr. Pospíšil Ivo - Soukromá veterinární ošetřovna

4.8
★★★★★
★★★★★
(46)
Dědická 680/27a , Vyškov-Dědice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme veškerou preventivní a léčebnou činnost u malých a drobných zvířat. Sestavujeme preventivní a léčebné programy pro různé kategorie pacientů (mláďata, geriatričtí pacienti, ortopedičtí pacienti atd.). Dále zajišťujeme poradenskou činnost v oblasti výživy psů a koček, včetně prodeje krmiv..

3Krajská nemocnice T. Bati, a. s.

2.9
★★★★★
★★★★★
(259)
Havlíčkovo nábřeží…, Zlín Bezdlužná

Provozujeme nestátní zdravotnické zařízení. Poskytujeme i základní i speciální ambulantní péče. Dále provozujeme onkologické, perinatologické, iktové, kardiovaskulární, diabetologické, onkogynekologické či urogynekologické centrum specializované péče i centrum digestivní endoskopie. Otevřeno…

4MVDr. Michaela Hejlková - VETERINÁRNÍ ORDINCE

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Palackého 23, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše veterinární ordinace si zakládá na pečlivém, laskavém, férovém přístupu ke zvířatům i jejich majitelům. Vždy se snažíme nalézt příčinu nemoci, aby se zvířeti dostalo nejlepší možné péče. Provádím chirurgické zákroky, ultrasonografické a rentgenové vyšetření. Posláním našeho pracoviště je péče…

5Blaha Martin, MVDr. - veterinární ordinace Denny

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Chodská 2779, Brno Bezdlužná

Veterinární ordinace Denny. Tato ordinace vznikla pro psy, kočky, drobné savce, plazy a ptáky a také pro Vás, jejich majitele. Toto pracoviště disponuje možností RTG a USG vyšetření a dále širokou škálou laboratorních vyšetření. Díky nim chceme účinně a včas pomoci co nejvíce Vašim miláčkům.

6Vet klinika Nytra s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(459)
Ukrajinská 1536/28, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše veterinární klinika funguje jako jedna z prvních privátních veterinárních ordinací v Ostravě již od roku 1991. Provozujeme také veterinární pohotovost. Zakládáme si především na individuálním přístupu jak ke zvířátkům, tak k jejich majitelům. Naše pracoviště disponuje špičkovými moderními…

7Kašpárková Ivana, MVDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Drobného 4, Brno Bezdlužná

Pracuji jako veterinářka. Nabízím i ošetření Vašich mazlíčků u Vás doma. Na pracovišti zajišťuji prevenci (očkování, odčervování, čipování..), diagnostiku a léčbu onemocnění ( odběry krve, vyšetření moči, mikroskopie..atd.), fyzioterapii.

8PALIČKA MIROSLAV MVDr.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
V Korunce 270/24b, Heřmanice-Ostrava Bezdlužná

PALIČKA MIROSLAV MVDr., se sídlem V Korunce 270/24b, 713 00, Heřmanice-Ostrava, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1991. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod…


Firmy v dalších lokalitách


Veterinární pracoviště v lokalitě Morava – detailní popis

Na veterinárním pracovišti pracují zkušení veterináři, kteří mají bohaté zkušenosti s léčbou zvířat. Všichni veterináři jsou vybaveni moderními diagnostickými přístroji, které umožňují rychlou a přesnou diagnostiku. Díky tomu mohou veterináři rychle zjistit příčinu nemoci a zahájit léčbu.

Veterinární pracoviště v oblasti Morava nabízí široké spektrum služeb, které zahrnují:

1. Preventivní péči - veterináři provádějí pravidelné prohlídky zvířat a očkování proti nebezpečným nemocem.

2. Léčbu akutních a chronických onemocnění - veterináři poskytují léčbu zvířat s různými onemocněními, jako jsou například infekce, záněty, alergie, atd.

3. Chirurgické zákroky - veterináři provádějí různé chirurgické zákroky, jako jsou například kastrace, sterilizace, odstranění nádorů, atd.

4. Dentální péči - veterináři provádějí dentální zákroky, jako jsou například čištění zubů, odstraňování zubního kamene, atd.

5. Poradenskou činnost - veterináři poskytují majitelům zvířat poradenství ohledně výživy, chovu, péče o zvířata, atd.

Veterinární pracoviště v oblasti Morava je vybaveno moderními diagnostickými přístroji, jako jsou například ultrazvukové přístroje, rentgenové přístroje, laboratorní přístroje, atd. Díky tomu mohou veterináři rychle a přesně diagnostikovat různá onemocnění a zahájit léčbu.

Pracoviště je vybaveno moderními prostorami, které jsou příjemné a pohodlné pro zvířata i majitele. Na pracovišti je k dispozici také prodejna s veterinárními potřebami, kde majitelé zvířat mohou zakoupit potřebné léky, vitamíny, krmiva, atd.

Veterinární pracoviště v oblasti Morava je ideálním místem pro majitele zvířat, kteří hledají kvalitní a profesionální péči pro svá zvířata. Pracoviště nabízí široké spektrum služeb, moderní diagnostické přístroje a zkušené veterináře, kteří jsou připraveni pomoci všem majitelům zvířat.