Veterinární lékař – Morava

Veterinární lékař je odborník na zdraví a péči o zvířata. Jeho hlavním úkolem je diagnostikovat a léčit nemoci a poranění zvířat, a to jak domácích, tak i divokých.

1–10 firem z 119 nalezených Filtry

1Horňácká lékárna s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Velká nad Veličkou…, Velká nad Veličkou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme lékárnu ve Velké nad Veličkou. V našem sortimentu naleznete léky, čaje, doplňky stravy, vitamíny, kosmetiku, přípravky pro péči o dutinu ústní, veterinární přípravky a mnoho dalších zdravotnických prostředků. Navštivte naši lékárnu nebo náš e-shop lékárna Gabriela.

2Poliklinika Hodonín, spol. s r.o.

2.2
★★★★★
★★★★★
(13)
Národní třída 1959…, Hodonín Bezdlužná Ověřená

Provozujeme internetovou lékárnu. Nabízíme vám široký sortiment léků, potravinových doplňků, homeopatik, čajů, kosmetiky, hygienických potřeb, zdravotnických materiálů a veterinárních přípravků.

3Lékárna Bazalka, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(8)
Hladnovská 1944/16, Slezská Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V naší lékárně vám nabízíme široký sortiment léků, zdravotnických potřeb a potravinových doplňků, jako jsou vitamíny, minerály a další doplňky. Poskytujeme vám odborné poradenství v oblasti léčiv. Navštivte nás. U nás zakoupíte i homeopatika.

4Lékárna Boršice, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Boršice 306 , Boršice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Kompletní lékárenská péče a poradenství o lécích. Prodej vitamínů, potravinových doplňků, kosmetiky, zdravotní obuvi, hygienických pomůcek a přípravků pro upevnění zdraví.

5Lékárna Pod Jánským vrchem1 pobočka

Míru 397, Javorník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Lékárna Pod Jánským vrchem Javorník. Provozujeme lékárnu v Javorníku, v okrese Jeseník. Mezi naše služby patří: výdej na léků na recept, prodej léčiv, doplňkového sortimentu, homeopatik, veterinárních přípravků, ortopedických pomůcek a obuvi /Santé, Kovyst/. Dále se zabýváme prodejem doplňků stravy…

6Mamed s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zámecká 550, Bučovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Internetová on-line lékárna. Zabýváme se výdejem léčiv na lékařský předpis (poukaz), individuální přípravou léčiv - jak na lékařský předpis, tak i na volný prodej. Zajišťujeme také dodávku běžných veterinárních volně prodejných přípravků.

7Müller Michael- Spotřební zdravotnický materiál

Vranovská 18/78, Brno-Husovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše činnost je založena na distribuci a prodeji spotřebního materiálu. Zdravotnický materiál dodáváme do nemocnic, ambulantním a obvodním lékařům, stomatologům a stomatologickým laboratořím. Dále realizujeme objednávky pro naše zákazníky z oblasti pedikúry, kosmetiky, akupunktury, ústavy sociální…

8LABtechnik, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kamenice 771/34, Brno-Bohunice Bezdlužná

Nabízíme prodej a poskytujeme servis analytických i také medicínských instrumentů.

9MDgK - plus, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykova 701, Újezd u Brna Bezdlužná

Firma MDgK-plus spol. s r.o. (Morfologická Diagnostika a Konzultace), IČ 47910038, vznikla v roce 2002 jako nestátní zdravotnické zařízení se sídlem na adrese K Dálnici 9 v Brně Bystrci. Od samého počátku činnosti se zabývala histopatologickou a cytologickou diagnostikou včetně konzultací jednak…

10Mgr. Eva Šotáková2 pobočky

3.8
★★★★★
★★★★★
(10)
Mendlovo náměstí 24…, Brno-Staré Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme internetová lékárna, která nabízí léčivé přípravky, kosmetiku, široký sortiment potravinových doplňků a také čajů, homeopatik, zdravotnických potřeb. Nabízíme možnost osobního odběru a doručení po Brně a to vše v zavedené lékárně s odborným poradenstvím.


Firmy v dalších lokalitách


Veterinární lékař v lokalitě Morava – detailní popis

Veterinární lékaři jsou vzděláni v oblasti anatomie, fyziologie, farmakologie a chirurgie zvířat.

Ve městě Morava je několik veterinárních klinik, kde mohou majitelé zvířat získat odbornou pomoc. Tyto kliniky jsou vybaveny moderními diagnostickými a léčebnými zařízeními, které umožňují rychlou a přesnou diagnózu a léčbu.

Veterinární lékaři mají široké spektrum pracovních možností. Mnozí pracují v soukromých klinikách, kde se specializují na určité druhy zvířat, jako jsou psi, kočky, koně nebo exotická zvířata. Další pracují v zoologických zahradách, kde se starají o zdraví a pohodu zvířat.

Mezi hlavní úkoly veterinárního lékaře patří:

- Diagnostika a léčba nemocí a poranění zvířat
- Prevence nemocí a očkování zvířat
- Chirurgické zákroky
- Poradenská činnost pro majitele zvířat
- Kontrola zdravotního stavu zvířat v zoologických zahradách a jiných institucích

Veterinární lékaři musí být schopni pracovat s různými druhy zvířat a být schopni rozpoznat a léčit různé nemoci. Musí být také schopni komunikovat s majiteli zvířat a vysvětlit jim diagnózu a léčbu.

v oblasti Morava jsou veterinární lékaři velmi důležití pro zdraví a pohodu domácích zvířat. Majitelé zvířat mohou využít služeb veterinárních klinik, kde mohou získat odbornou pomoc a péči pro svá zvířata. Veterinární lékaři v oblasti Morava jsou vybaveni moderními diagnostickými a léčebnými zařízeními, které umožňují rychlou a přesnou diagnózu a léčbu.