Veterinární léčebná péče – Morava

Veterinární léčebná péče je obor medicíny, který se specializuje na diagnostiku, léčbu a prevenci nemocí zvířat. Veterinární lékaři jsou odborníci, kteří se věnují péči o zdraví a pohodu zvířat.

1–10 firem z 34 nalezených Filtry

1VETERINÁRNÍ KLINIKA MVDr. Radomíra Hynara s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(422)
Přemyslovců 76/24a, Opava-Jaktař
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární nemocnici poskytujeme komplexní veterinární služby malým, velkým i exotickým zvířatům. Provádíme očkování, diagnostiku a léčbu onemocnění, operační zákroky a mnoho dalších služeb. Specializujeme se na veterinární alternativní medicínu. Navštivte naši veterinu v Opavě,…

2Lékárna Boršice, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Boršice 306 , Boršice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Kompletní lékárenská péče a poradenství o lécích. Prodej vitamínů, potravinových doplňků, kosmetiky, zdravotní obuvi, hygienických pomůcek a přípravků pro upevnění zdraví.

3Kateřina Dvořáková MVDr.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Urbánkova 780, Tetčice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Veterinární ordinace poskytuje komplexní veterinární preventivní, léčebnou a poradenskou činnost v chovech malých zvířat. Svou činnost zahájila v listopadu 2010. Nabízíme naše dlouholeté zkušenosti, osobní a profesionální přístup a maximální nasazení při řešení Vašich problémů. Poskytujeme ošetření…

4Veterina Bystrc s.r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(44)
Kubíčkova 1115/8, Brno-Bystrc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme veterinární ordinace s veterinární pohotovostí a provádíme vakcinace a odčervení a čipování a vydávání pasů i také preventivní a léčebnou činnost. Dále nabízíme poradenství a chirurgické zákroky a asistence u porodů a máme vybavenou laboratoř a RTG i ultrazvuk a poskytujeme další služby.

5MVDr. Silvie Hlaváčová

4.8
★★★★★
★★★★★
(64)
Palackého třída 238…, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MVDr. Silvie Hlaváčová je ošetřijícím lékařem veterinární ordinace SILVET v Brně Králově Poli. Svým pacientům garantuje kvalitní ošetření psů, koček a drobných savců. Poskytuje léčebné a dále preventivní činnosti v oboru malých zvířat a také drobných savců.

6MVDr. Vratislav Pitr - Veterina

4.7
★★★★★
★★★★★
(86)
Bělohorská 2878/42, Brno-Židenice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MVDr. Vratislav Pitr - Poskytujeme veterinární péči pro psy a kočky a velké šelmy, koně ,a drobná zvířata, také zajišťujeme výjezdy k pacientům a pohotovostní službu. Naše veterinární ordinace poskytuje kompletní péči o vaše společníky skládající se z preventivních, diagnostických, zobrazovacích a…

7Antonín Pantůček MVDr.

4.7
★★★★★
★★★★★
(106)
Vackova 1778/65, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno

Veterinární ordinace poskytuje veterinární péči pro malá a drobná zvířata. Prevenci, diagnostika a léčba všech hospodářských zvířat. Preventivní a léčebná činnost, chirurgické zákroky - od kastrace až po operace očí.

8František Pokorný MVDr.

Královka 835/6a, Brno-Řečkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Očkování a očkovací programy, odčervování zvířat, výživové poradenství, preventivní vyšetření, speciální poradenství u starších zvířat. Léčebná péče a chirurgie. Klinické vyšetření včetně odběru vzorku, krve, tkání a bioptátu. Hematologické a biochemické vyšetření krve, parazitologické vyšetření,…

9TECO Brno, s.r.o. - Lékárna u Hippokrata

4.5
★★★★★
★★★★★
(15)
Kounicova 688/26, Brno-Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme kompletní lékárenskou péče i také poradenství o lécích a doplňcích výživy a nabízíme prodej léčebné kosmetiky Vichy a dále i produktů Walmark a Doliva a Bioderma.

10MVDr. Petr Májek - Veterinární ordinace1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(58)
Lidická 310 , Slavkov u Brna
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Máme provoz veterinární ordinace a dále i nabídku léčebné a preventivní péče a rentgenologického vyšetření a sono a EKG a prodeje krmiv.


Firmy v dalších lokalitách


Veterinární léčebná péče v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava je k dispozici několik veterinárních klinik, které nabízejí široké spektrum služeb. Tyto kliniky se specializují na léčbu domácích zvířat, jako jsou psi, kočky, hlodavci, ptáci a další.

Mezi nejčastější služby, které veterinární kliniky nabízejí, patří:

1. Preventivní péče - pravidelné prohlídky, očkování, odčervení a další preventivní opatření, která pomáhají udržovat zvířata zdravá.

2. Diagnostika - veterinární lékaři používají moderní diagnostické metody, jako jsou rentgen, ultrazvuk, krevní testy a další, k identifikaci a léčbě nemocí.

3. Léčba - veterinární lékaři léčí různé nemoci a poranění, jako jsou záněty, infekce, zlomeniny a další.

4. Chirurgie - veterinární kliniky provádějí různé chirurgické zákroky, jako jsou sterilizace, kastrace, odstranění nádorů a další.

5. Nutriční poradenství - veterinární lékaři poskytují poradenství ohledně správné výživy a stravy pro zvířata.

6. Ošetření zubů - veterinární kliniky nabízejí ošetření zubů, jako jsou čištění, extrakce a další.

Veterinární léčebná péče je důležitá pro udržení zdraví a pohody zvířat. v oblasti Morava jsou k dispozici kvalitní veterinární kliniky, které nabízejí široké spektrum služeb pro domácí zvířata.