Vakcinace, přeočkování zvířat – Morava

Vakcinace a přeočkování zvířat jsou důležité pro zajištění jejich zdraví a prevenci nemocí. Vakcíny jsou speciální látky, které obsahují oslabené nebo mrtvé viry nebo bakterie, které způsobují nemoci.

1–10 firem z 41 nalezených Filtry

1MVDr. Petr Gajdošík - veterinární ordinace

4.8
★★★★★
★★★★★
(644)
Dlouhoveská 438/4, Hlučín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme odbornou veterinární péči psům, kočkám a dalším drobným zvířatům. Nabízíme komplexní veterinární služby. Věnujeme se preventivní péči, interně i chirurgii. Provádíme akutní hospitalizace zvířat. Provozujeme také salon pro psy a kočky ŠARM.

2VETERINÁRNÍ KLINIKA MVDr. Radomíra Hynara s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(422)
Přemyslovců 76/24a, Opava-Jaktař
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární nemocnici poskytujeme komplexní veterinární služby malým, velkým i exotickým zvířatům. Provádíme očkování, diagnostiku a léčbu onemocnění, operační zákroky a mnoho dalších služeb. Specializujeme se na veterinární alternativní medicínu. Navštivte naši veterinu v Opavě,…

3MVDr. Rudolf Šetka1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(50)
Palackého 291 , Fulnek Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme veterinární péči pro psy, kočky či jiná drobná zvířata. Specializujeme se na gynekologii malých zvířat, veterinární péči skotu a péči o prasata. Provádíme chirurgické intervence, diagnostiky i laboratorní vyšetření. Naše ordinace je vybavená moderními přístroji a děláme sono…

4MVDr. Petr Drábek - veterinární ošetřovna

MVDr. Drábek Petr, nabízíme vysoce odbornou veterinární péči, která je dostupná všem. Pracujeme s moderními přístroji v příjemně a funkčně zařízených prostorách ambulance, operačního sálu a hospitalizace. K dispozici máme rovněž plně vybavenou laboratoř.

5Piller Igor, MVDr.

4.7
★★★★★
★★★★★
(114)
Nebovidská 537/38, Střelice Bezdlužná

MVDr. Igor Piller. Naše veterinární ordinace provádí kompletní veterinární služby. Ošetřujeme malá i hospodářská zvířata.

6MVDr. Petra Stupková

4.9
★★★★★
★★★★★
(211)
Tererova 1, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 9:00

Veterinární ordinace je poskytuje kvalitní a komplexní veterinární péči Vašim mazlíčkům. Každý člen našeho týmu vlastní nejedno domácí zvířátko a to dodává veterinární péči o pacienty jiný rozměr. Léčíme totiž Vaše zvířata jako by byla naše vlastní.

7Veterina Bystrc s.r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(44)
Kubíčkova 1115/8, Brno-Bystrc
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Jsme veterinární ordinace s veterinární pohotovostí a provádíme vakcinace a odčervení a čipování a vydávání pasů i také preventivní a léčebnou činnost. Dále nabízíme poradenství a chirurgické zákroky a asistence u porodů a máme vybavenou laboratoř a RTG i ultrazvuk a poskytujeme další služby.

81.veterina Lískovec, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(107)
Mikuláškovo náměstí…, Brno-Starý Lískovec
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Specializujeme se především na psy a kočky a fretky a dále i hlodavce a další jiná drobná zvířata.

9MVDr. Silvie Hlaváčová

4.8
★★★★★
★★★★★
(64)
Palackého třída 238…, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

MVDr. Silvie Hlaváčová je ošetřijícím lékařem veterinární ordinace SILVET v Brně Králově Poli. Svým pacientům garantuje kvalitní ošetření psů, koček a drobných savců. Poskytuje léčebné a dále preventivní činnosti v oboru malých zvířat a také drobných savců.

10MVDr. Evžen Skula Veterinární ambulace pro malá zvířata

4.7
★★★★★
★★★★★
(78)
Palackého třída…, Brno-Řečkovice
Otevřeno od 8:00

Veterinární ordinace v Brně, Řečkovicích. Zajišťujeme léčebnou a preventivní činnost v oboru malých zvířat. Interna, gynekologie, chirurgie měkkých tkání, provádění vakcinace psů, koček, fretek a drobných hlodavců, čipování a vystavování pasů pro zvířata, odstranění zubního kamene ultrazvukem, RTG,…


Firmy v dalších lokalitách


Vakcinace, přeočkování zvířat v lokalitě Morava – detailní popis

Když jsou zvířata očkována, jejich imunitní systém se učí rozpoznávat a bojovat proti těmto patogenům, což jim umožňuje odolávat infekcím.

v oblasti Morava se vakcinace a přeočkování zvířat provádí pravidelně a systematicky. Majitelé zvířat jsou povinni zajistit, aby jejich domácí mazlíčci byli očkováni proti nebezpečným nemocem, jako jsou například vztekliny, psincové nemoci nebo infekční hepatitidy. Vakcinace se provádí podle harmonogramu, který stanoví veterináři, a majitelé jsou povinni dodržovat termíny očkování.

Přeočkování zvířat je také důležité, protože imunita získaná očkováním postupně slábne a zvířata se mohou opět stát náchylnými k infekcím. Proto se doporučuje přeočkování každých několik let, aby byla imunita udržována na dostatečné úrovni.

Vakcinace a přeočkování zvířat jsou nejen důležité pro zdraví samotných zvířat, ale také pro ochranu lidí před některými nemocemi, jako je například vztekliny. v oblasti Morava se proto věnuje velká pozornost prevenci a kontrole infekčních nemocí u zvířat.

Vakcinace a přeočkování zvířat se provádí následujícím způsobem:

1. Stanovení harmonogramu očkování veterinářem
2. Očkování zvířat podle harmonogramu
3. Přeočkování každých několik let
4. Kontrola zdravotního stavu zvířat před očkováním
5. Zajištění správného skladování vakcín
6. Zaznamenání očkování do zdravotní dokumentace zvířat

Vakcinace a přeočkování zvířat jsou důležité pro zajištění zdraví a prevenci nemocí. v oblasti Morava se věnuje velká pozornost prevenci a kontrole infekčních nemocí u zvířat, a proto se vakcinace a přeočkování provádí pravidelně a systematicky. Majitelé zvířat jsou povinni dodržovat harmonogram očkování a zajistit, aby jejich domácí mazlíčci byli chráněni proti nebezpečným nemocem.