Úprava krátkých, dlouhých vlasů – Morava

Oblast Morava je ideálním místem pro ty, kteří hledají profesionální úpravu svých krátkých nebo dlouhých vlasů. Zde najdete řadu kadeřnických salonů, které nabízejí širokou škálu služeb pro všechny typy vlasů.

1–10 firem z 36 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Poskytujeme komplexní pohřební služby. Provádíme převozy zesnulých po celé ČR i ze zahraničí, zhotovení parte, pohřby do země, pohřby žehem, civilní i církevní rozloučení. Na přání zajistíme řečníka nebo kněze. Máme vlastní vazárnu květin, a tak se vám postaráme i o květinovou výzdobu.…

Poslat poptávku vaclavkova-j.cz 582 343 883

LABTECH s.r.o. je česká společnost dlouhodobě se zabývající laboratorními rozbory a zkouškami, prodejem, servisem a aplikační podporou laboratorní instrumentace mechanických zkušebních zařízení, průmyslových testovacích zařízení, vakuové techniky a testování netěsností. Společnost rovněž vyrábí…

Poslat poptávku labtech.eu 511 110 722

Společnost SLB se již více než 20 let specializuje na vývoj a zakázkovou výrobu nestandardních valivých ložisek, tedy ložisek, která nenajdete v katalozích výrobců běžných ložisek. Za nestandardní lze přitom považovat ložisko, které nemá vnější rozměry odpovídající rozměrovému plánu ISO, či jiným…

Poslat poptávku slb.cz 545 219 256

Rubín je dlouholetou stálicí kulturního dění v Brně. Kromě pořádání vlastních společenských akcí, jako jsou divadelní představení a koncerty, nabízíme pronájem našich prostor pro firemní i soukromé účely. K dispozici je multifunkční klimatizovaný sál o kapacitě 300 osob, který je možno využít v…

Poslat poptávku kdrubin.cz 541 213 704

Děláme brusné kotouče abrazivní a stopkové a lamelové i také kombinované a leštící kotouče standardní a řasené a skládané i dále sisalové a molino a paprskové a dále i šňůrové i vlasové a provázkové. Prodáváme brusné a leštící pasty a vosky pro předleštění a finální leštění.

Poslat poptávku dmt-jelinek.cz 546 437 138

Nabízíme profesionální kadeřnické služby, barvení, žehlení, prodlužování i zhušťování vlasů, kosmetiku, poradenství a masáže. Otevřeno dle objednávek.

Poslat poptávku kadernictviprobrno.cz 604 505 518

Nabízíme kosmetické služby, manikúru, pedikúru, vizážistiku, depilaci celého těla a obličejové masáže. Pracuji s produkty značky Cannaderm. Klientům poskytuji poradenství v oblasi kosmetiky a životního stylu.

Poslat poptávku veronikaindruchova.freepage.cz 606 220 997

Nabídka služeb dámského, pánského a dětského kadeřnictví. Provádění zahušťování i prodlužování pravými vlasy. Nabízíme prodej i výkup vlasů a vlasových produktů. Dětem nabízíme aplikaci pramínků.

Poslat poptávku kadernictvimood.cz 541 240 630

Perfect salon péče a krásy se nachází v Brně, Králově poli. Nabízíme zkrášlovací procedúry a kosmetické úpravy od kadeřnictví po lymfodernáž. V našem salonu můžete vyzkoušet hubnoucí kúry, vybělit si zuby či permanentně si prodloužit řasy. Pořádáme také školení a zapůjčíme či ušijeme svatební šaty…

Poslat poptávku perfektsalon.cz 776 461 666

Firma vznikla v roce 2001. Není žádnou nástupnickou organizací, vše jsme vybudovali vlastními silami. S postupem času se firma rozšiřovala hlavně v možnostech pracovních strojů a v širokém sortimentu nabízených prací. V dnešní době disponujeme mnoha různými stroji pro práci ve výškách, ale i pro…

Poslat poptávku voburka.cz 731 969 545

Úprava krátkých, dlouhých vlasů v lokalitě Morava – detailní popis

Krátké vlasy jsou stále populární a mnoho žen se rozhoduje pro tento účes, protože je snadno udržovatelný a moderní. V oblasti Morava najdete mnoho kadeřnických salonů, které se specializují na úpravu krátkých vlasů. Zkušení kadeřníci vám poradí s výběrem vhodného střihu a pomohou vám najít ten správný styl, který vám bude sedět.

Dlouhé vlasy jsou krásné a elegantní, ale vyžadují pravidelnou údržbu a péči. V oblasti Morava najdete mnoho kadeřnických salonů, které nabízejí úpravu dlouhých vlasů. Zkušení kadeřníci vám poradí s výběrem vhodného střihu a pomohou vám najít ten správný styl, který bude odpovídat vašemu životnímu stylu.

Kadeřnické salony v oblasti Morava nabízejí také další služby, jako jsou barvení vlasů, melíry, ombre a další. Zkušení kadeřníci vám poradí s výběrem vhodné barvy a pomohou vám najít ten správný styl, který bude odpovídat vašemu životnímu stylu.

V oblasti Morava najdete mnoho kadeřnických salonů, které nabízejí profesionální úpravu krátkých i dlouhých vlasů. Zkušení kadeřníci vám poradí s výběrem vhodného střihu a pomohou vám najít ten správný styl, který bude odpovídat vašemu životnímu stylu. Navštivte některý z kadeřnických salonů v oblasti Morava a nechte se hýčkat a péči o své vlasy.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.