Úprava krátkých, dlouhých vlasů – Morava

Oblast Morava je ideálním místem pro ty, kteří hledají profesionální úpravu svých krátkých nebo dlouhých vlasů. Zde najdete řadu kadeřnických salonů, které nabízejí širokou škálu služeb pro všechny typy vlasů.

1–10 firem z 36 nalezených Filtry

1Václavková a spol. s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Mlýnská 958/31, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme komplexní pohřební služby. Provádíme převozy zesnulých po celé ČR i ze zahraničí, zhotovení parte, pohřby do země, pohřby žehem, civilní i církevní rozloučení. Na přání zajistíme řečníka, nebo kněze. Máme vlastní vazárnu květin, a tak se vám postaráme i o květinovou výzdobu.…

2LABTECH s.r.o.2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(11)
Polní 340/23, Brno-Štýřice

LABTECH s.r.o. je česká společnost dlouhodobě se zabývající laboratorními rozbory a zkouškami, prodejem, servisem a aplikační podporou laboratorní instrumentace mechanických zkušebních zařízení, průmyslových testovacích zařízení, vakuové techniky a testování netěsností. Společnost rovněž vyrábí…

3SLB ,spol. s r. o.

Společnost SLB se již více než 20 let specializuje na vývoj a zakázkovou výrobu nestandardních valivých ložisek, tedy ložisek, která nenajdete v katalozích výrobců běžných ložisek. Za nestandardní lze přitom považovat ložisko, které nemá vnější rozměry odpovídající rozměrovému plánu ISO, či jiným…

4Kulturní dům Rubín53 poboček

3.9
★★★★★
★★★★★
(726)
Makovského náměstí…, Brno-Žabovřesky
Dnes už má zavřeno

Rubín je dlouholetou stálicí kulturního dění v Brně. Kromě pořádání vlastních společenských akcí, jako jsou divadelní představení a koncerty, nabízíme pronájem našich prostor pro firemní i soukromé účely. K dispozici je multifunkční klimatizovaný sál o kapacitě 300 osob, který je možno využít v…

5BRULEKO s.r.o.- brusné kotouče1 pobočka

Děláme brusné kotouče abrazivní a stopkové a lamelové i také kombinované a leštící kotouče standardní a řasené a skládané i dále sisalové a molino a paprskové a dále i šňůrové i vlasové a provázkové. Prodáváme brusné a leštící pasty a vosky pro předleštění a finální leštění.

6Koutná Martina - Kadeřnictví Milagro

Veveří 466/23, Brno Bezdlužná

Nabízíme profesionální kadeřnické služby, barvení, žehlení, prodlužování i zhušťování vlasů, kosmetiku, poradenství a masáže. Otevřeno dle objednávek.

7Indruchová Veronika

Horova 99/48, Brno-Žabovřesky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme kosmetické služby, manikúru, pedikúru, vizážistiku, depilaci celého těla a obličejové masáže. Pracuji s produkty značky Cannaderm. Klientům poskytuji poradenství v oblasi kosmetiky a životního stylu.

8Kadeřnické studio Mood

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Slovákova 359/10, Brno-Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka služeb dámského, pánského a dětského kadeřnictví. Provádění zahušťování i prodlužování pravými vlasy. Nabízíme prodej i výkup vlasů a vlasových produktů. Dětem nabízíme aplikaci pramínků.

9Perfect Beauty s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého třída 669…, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno

Perfect salon péče a krásy se nachází v Brně, Králově poli. Nabízíme zkrášlovací procedúry a kosmetické úpravy od kadeřnictví po lymfodernáž. V našem salonu můžete vyzkoušet hubnoucí kúry, vybělit si zuby či permanentně si prodloužit řasy. Pořádáme také školení a zapůjčíme či ušijeme svatební šaty…

10KAREL VOBŮRKA s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Znojemská 170, Kuchařovice Bezdlužná

Firma vznikla v roce 2001. Není žádnou nástupnickou organizací, vše jsme vybudovali vlastními silami. S postupem času se firma rozšiřovala hlavně v možnostech pracovních strojů a v širokém sortimentu nabízených prací. V dnešní době disponujeme mnoha různými stroji pro práci ve výškách, ale i pro…


Firmy v dalších lokalitách


Úprava krátkých, dlouhých vlasů v lokalitě Morava – detailní popis

Krátké vlasy jsou stále populární a mnoho žen se rozhoduje pro tento účes, protože je snadno udržovatelný a moderní. V oblasti Morava najdete mnoho kadeřnických salonů, které se specializují na úpravu krátkých vlasů. Zkušení kadeřníci vám poradí s výběrem vhodného střihu a pomohou vám najít ten správný styl, který vám bude sedět.

Dlouhé vlasy jsou krásné a elegantní, ale vyžadují pravidelnou údržbu a péči. V oblasti Morava najdete mnoho kadeřnických salonů, které nabízejí úpravu dlouhých vlasů. Zkušení kadeřníci vám poradí s výběrem vhodného střihu a pomohou vám najít ten správný styl, který bude odpovídat vašemu životnímu stylu.

Kadeřnické salony v oblasti Morava nabízejí také další služby, jako jsou barvení vlasů, melíry, ombre a další. Zkušení kadeřníci vám poradí s výběrem vhodné barvy a pomohou vám najít ten správný styl, který bude odpovídat vašemu životnímu stylu.

V oblasti Morava najdete mnoho kadeřnických salonů, které nabízejí profesionální úpravu krátkých i dlouhých vlasů. Zkušení kadeřníci vám poradí s výběrem vhodného střihu a pomohou vám najít ten správný styl, který bude odpovídat vašemu životnímu stylu. Navštivte některý z kadeřnických salonů v oblasti Morava a nechte se hýčkat a péči o své vlasy.