Dámské účesy – Morava

Dámské účesy jsou v oblasti Morava velmi oblíbené. Ženy zde hledají moderní a stylové účesy, které jim dodají sebevědomí a krásu.

1–10 firem z 112 nalezených Filtry

1Němečková Irena- Studio IN

4.2
★★★★★
★★★★★
(3)
Bašty 415/6, Brno-město Bezdlužná

Dámské a pánské kadeřnictví. Náš kadeřnický salón nabízí profesionální střihy. Používáme Schwarzkopf, Indola, Matrix. Řešení problematiky vlasů a pokožky, nové trendy barvení a stříhání vlasů, relaxační vlasové masáže, společenské a svatební účesy.

2MM Hair Care

4.6
★★★★★
★★★★★
(138)
Dominikánské…, Brno-Černá Pole Bezdlužná

Profesionální kadeřnický salón - kadeřnické služby včetně prodlužování a zahušťování vlasů. Nabízíme pánské a dámské kadeřnictví. Máme bohaté zkušenosti s módními přehlídkami a moderní účesovou tvorbou. Pracujeme s kosmetikou L´Oreal.

3Studio LongHair Beauty

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Lány 258/40, Brno

Nabízíme prodlužování a zahušťování vlasů, kompletní dámské kadeřnické a vizážistické služby i prodlužování řas.

4Studio Monika - Hrazdilová Monika

4.2
★★★★★
★★★★★
(59)
Veveří 487, Brno Bezdlužná

Provozujeme kadeřnictví pro dámy, pány a děti. Poskytujme poradenství při výběru účesu. Používáme přípravky německé značky Londa.

5Hair Salon Ines1 pobočka

Nabízíme provoz dámského, pánského a dětského kadeřnictví. Provádíme barvení dle nových trendů a kreativní stříhání vlasů, prodlužování evropských a ruských vlasů metodou keratin od firmy SO.CAP, narovnání a vyhlazování vlasů technikou Global keratin. Vytváření společenských a svatebních účesů.…

6Lapešová Jaroslava

Nabízíme kadeřnické služby, pánské, dámské i dětské stříhání. Provádíme melírování, žehlení vlasů, kulmování, foukání, vysušení a další.

7Robert Opravil

Nabídka kadeřnických služeb dámského, pánského a dětského kadeřnictví, kosmetiky i včetně poradenství. Služby zahrnují také střihy a účesy, alternativní účesy, barvení a melírování vlasů.

8Leicmanová Miroslava

3.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Rostislavovo…, Brno Bezdlužná

Kadeřnické Studio IN majitelky Mirky Leicmanové (před svatbou Sychrové) funguje od roku 1997. V roce 2002 jsem se vdala a změnila příjmení na Leicmanová, ale název Studio IN zůstává stále symbolem nejvyšší kvality dámských kadeřnických služeb. Svým zákaznicím nabízím individuální kadeřnické služby.…

9Zemanová Ivana - kadeřnictví

Halasovo náměstí…, Brno-Lesná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka kadeřnických služeb.

10Petra Pivoňvokova

Nabízíme kompletní kadeřnické služby. Stříhání dámské, pánské i dětské. Děláme kreativní střihy, svatební a společenské účesy, barvení, ošetření a regenerace vlasů. Poskytujeme odborné individuální konzultace a poradenství v péči o vlasy. Vlasová kosmetika Schwarzkopf, BC Fibre Force.


Firmy v dalších lokalitách


Dámské účesy v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava najdete mnoho kadeřnických salonů, které nabízejí širokou škálu služeb v oblasti úpravy vlasů.

Kadeřnické salony v oblasti Morava se specializují na různé druhy účesů, jako jsou krátké, střední a dlouhé vlasy. Kromě toho nabízejí také různé druhy barvení vlasů, melírování, ombre a další techniky. Všechny tyto služby jsou prováděny profesionálními kadeřníky, kteří mají bohaté zkušenosti v oblasti úpravy vlasů.

Pokud hledáte dámské účesy v oblasti Morava, můžete si být jisti, že najdete to, co hledáte. Kadeřnické salony zde nabízejí nejen moderní a trendy účesy, ale také klasické a elegantní účesy, které jsou vhodné pro různé příležitosti. Navíc vám kadeřníci poradí, jaký účes je pro vás nejvhodnější, aby vám dodal sebevědomí a krásu.

V oblasti Morava najdete také mnoho kadeřnických salonů, které nabízejí služby jako jsou úprava obočí, make-up a manikúra. Tyto služby jsou ideální pro ženy, které chtějí být krásné od hlavy až k patě.

V oblasti Morava najdete mnoho kadeřnických salonů, které nabízejí širokou škálu služeb v oblasti úpravy vlasů. Pokud hledáte dámské účesy, můžete si být jisti, že najdete to, co hledáte. Navštivte kadeřnický salon v oblasti Morava a nechte se hýčkat profesionálními kadeřníky, kteří vám dodají sebevědomí a krásu.