Účesy na ples – Morava

Oblast Morava je místem, kde se každý rok konají mnohé plesy a společenské akce. Aby se ženy cítily skvěle a sebevědomě, je důležité mít perfektní účes.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Petrásková Edita1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(97)
nám. T. G. Masaryka…, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídky služeb dámského i pánského kadeřnictví.

2Salon Žaneta s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(71)
Pod Újezdem 13, Vyškov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pravidelná péče o vlastní zevnějšek je přirozeným projevem každého, kdo vyznává zdravý životní styl. Pokud patříte k takovým lidem, je Vaše rozhodnutí využít našich služeb to správné. Nabízím kadeřnické služby, vč. prodeje drobného drogistického zboží.

3Kateřina Kanioková- Salon K-Mystik

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Reální 172/2, Moravská Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka kadeřnických služeb.

4TOMEČKOVÁ IVETA

Beňov 31, Přerov
Otevřeno do 24:00

TOMEČKOVÁ IVETA, se sídlem Beňov 31, 750 02, Přerov, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1998. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

5Jana Štrychová

Lesní 232, Zborovice Bezdlužná

Dámské kadeřnictví, stříhání, barvení, melírování, prodlužování i trvalou ondulaci, večerní a plesové účesy.

6Vojtková Magdalena

Dámské, pánské i dětské kadeřnictví, módní, plesové, svatební i společenské účesy a proměny.

7Pospíšilová Eva - Studio Sedm

5.0
★★★★★
★★★★★
(23)
nám. Práce 651, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stříháme moderní i klasické účesy a barvíme vlasy. Dále připravujeme na ples, svatbu či jiné společenské události. Prodáváme i vlasovou kosmetiku. Nabízíme poradenství k účesům i jak se o ně starat.

8Grulichová Kateřina - Studio Sedm

5.0
★★★★★
★★★★★
(23)
nám. Práce 651/7, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby kadeřnického salónu. Dále i stříháme moderní i klasické účesy a barvíme vlasy. Děláme i účesy na ples, svatbu či jiné společenské události. Prodáváme vlasovou kosmetiku a provozujeme poradenství ohledně účesů a starání se o ně.

9Siatková Silvie

4.8
★★★★★
★★★★★
(32)
Poštovní 1331/1a , Jeseník

Nabízíme dámské, pánské a dětské kadeřnické služby. Provádím prodlužování i zhušťování vlasů, moderní střihy, melíry, barvení, trvalou či svatební a plesové účesy. Možnost zakoupení vlasové kosmetiky. Poskytuji vlasové poradenství. Zaměřuji se také na vizážistiku a fotografování.


Firmy v dalších lokalitách


Účesy na ples v lokalitě Morava – detailní popis

Proto je třeba si vybrat ten správný styl, který bude ladit s celkovým outfitem.

Existuje mnoho možností, jaký účes na ples si zvolit. Může to být elegantní drdol, romantické kadeře nebo moderní upravené vlasy. Důležité je, aby účes byl pečlivě proveden a držel celou noc.

V oblasti Morava je mnoho kadeřnických salonů, které nabízejí služby úprav vlasů na ples. Je dobré si vybrat salon, který má zkušené kadeřníky a používá kvalitní produkty. Takový salon vám zajistí dokonalý účes, který bude vydržet až do rána.

Pokud si nejste jistí, jaký účes si zvolit, neváhejte se poradit s kadeřníkem. Ten vám poradí, jaký styl by se vám hodil nejvíce a jaký účes bude nejvíce ladit s vaším oblečením. Důležité je, aby jste se cítili pohodlně a sebevědomě.

V oblasti Morava je mnoho salonů, které nabízejí služby úprav vlasů na ples. Vyberte si ten správný salon a užijte si nezapomenutelnou noc s dokonalým účesem.