Trvalá na krátké, dlouhé vlasy – Morava

Oblast Morava je ideálním místem pro ty, kteří hledají trvalou na krátké, dlouhé vlasy. Tento účes je stále velmi populární a mnoho žen se rozhoduje pro něj kvůli jeho dlouhodobému účinku.

1–10 firem z 64 nalezených Filtry

1Rabinská Miluše - salon Angelina

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Jurečkova 2561/39, Opava,Předměstí Bezdlužná Ověřená

Náš kosmetický salón nabízí profesionální kosmetické služby a kadeřnické služby. Specializujeme se na manikúru, depilaci, permanentní make-up, body piercing, léčbu celulitidy a řadu dalších služeb. U nás si můžete zakoupit široké množství vlasové kosmetiky. Používáme velmi šetrné a kvalitní…

2Vrbová Vlastimila, PaedDr.2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(98)
Grohova 118/22, Brno-Veveří Bezdlužná

Nabízíme kadeřnické služby, prodlužování a trvalou řas, kosmetiku, permanentní make-up, pedikúru, bezbolestnou liposukci, vakuové i lymfatické masáže.

3Zemanová Ivana - kadeřnictví

Halasovo náměstí…, Brno-Lesná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka kadeřnických služeb.

4Nevařilová Danka - Kosmetický salon DANE1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Malý val 1541/45, Kroměříž Bezdlužná

V našem kosmetickém salonu Vám nabízíme komplexní kosmetické služby pro dámy a pány. Permamentní make-up obočí, rtů a očních linek přístrojem Bioevolution. Aplikace trvalá na řasy. Pleťové ošetření přístrojem Sorisa (galvanizace pleti, lifting, vysoká frekvence, gymnastika, proudy termo AF,…

5Koptáková Věra - Kadeřnictví

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Naardenská 143, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme komplexní kadeřnické služby s využitím kosmetiky Framesi. Dále provádíme trvalou a vyrovnání vlasů, styling, regeneraci i ošetření vlasů. Prodáváme i kulmy a žehličky na vlasy, fény i produkty v oblasti péče o vlasy.

6Kropáčová Martina - Kadeřnictví1 pobočka

náměstí Svobody 653, Buchlovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz dámského a pánského kadeřnictví.

7Kosmetický salon Dajána

4.8
★★★★★
★★★★★
(34)
Dolní česká 311/4, Znojmo
Dnes už má zavřeno

Kosmetický salon nabízí kompletní péči o tělo ,pod dohledem zdravotnického personálu.Nabízíme speciální ošetření s použitím laseru, návrh nutričního programu s použitím speciální výživy. Nadstandartní péče v kosmetice, manikůře a pedikůře.

8ZAVADILOVÁ IVANA-KADEŘNICTVÍ

4.8
★★★★★
★★★★★
(78)
Tuřanská 779/55, Brno - Tuřany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme dámské, pánské či dětské stříhání, barvení vlasů, trvalá, melírování a mnoho dalších kouzel s Vašimi vlasy. Můžete využít i služeb kosmetického studia, manikérky, permanentního makeupu a masáží.

9Zajoncová Nina - Kadeřnictví Nina

4.3
★★★★★
★★★★★
(44)
Sokolská 530/10, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V našem kadeřnictví se nacházíte v příjemném prostředí, kde vám nabízíme vždy profesionální a vstřícný přístup. Naši pracovníci prochází pravidelným školením se zahraničními odborníky a účastní se trendových stáží. Produkty pro domácí péči si můžete u nás zakoupit a pečovat tak o své vlasy na…

10Rekvalifikace-Štetinová Iveta1 pobočka

Masarykova třída…, Olomouc,Hodolany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše rekvalifikační zařízení Vám již od roku 2004 nabízí řadu rekvalifikačních a doplňkových kurzů v oboru kosmetiky, manikúry, pedikúry, masáží, kadeřnictví, vizážistiky, permanentního make- upu, tetování a aplikaci piercingu a to pro uchazeče se středním i základním vzděláním. Kurzy jsou vedeny…


Firmy v dalších lokalitách


Trvalá na krátké, dlouhé vlasy v lokalitě Morava – detailní popis

Trvalá na krátké, dlouhé vlasy je ideální pro ty, kteří chtějí mít vždy dokonalý účes bez nutnosti denního stylingu.

V oblasti Morava najdete mnoho salonů, které nabízejí trvalou na krátké, dlouhé vlasy. Tyto salony mají zkušené kadeřníky, kteří vám pomohou vybrat ten správný styl pro vaše vlasy. Trvalá na krátké, dlouhé vlasy je vhodná pro všechny typy vlasů, ať už jsou vaše vlasy jemné, hrubé, rovné nebo kudrnaté.

Trvalá na krátké, dlouhé vlasy vám umožní mít dokonalý účes po celý den. Navíc vám ušetří spoustu času, který byste jinak museli trávit denním stylingem. Pokud hledáte trvalou na krátké, dlouhé vlasy v oblasti Morava, neváhejte kontaktovat některý z místních salonů a domluvit si konzultaci s kadeřníkem.

Trvalá na krátké, dlouhé vlasy je investicí do vašich vlasů. Pokud se rozhodnete pro tento účes, budete mít vždy dokonalý účes bez nutnosti denního stylingu. V oblasti Morava najdete mnoho salonů, které nabízejí trvalou na krátké, dlouhé vlasy, ať už hledáte klasický styl nebo něco modernějšího. Kontaktujte některý z místních salonů a nechte své vlasy zářit.