Trichologie – Morava

Trichologie je oblast, která se zabývá studiem vlasů a vlasové pokožky. V oblasti Morava je trichologie stále více populární, protože lidé si uvědomují, jak důležité jsou zdravé vlasy pro celkový vzhled a sebevědomí.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1KADEŘNICTVÍ & TRICHOLOGIE JAK

KADEŘNICTVÍ & TRICHOLOGIE JAK, se sídlem Bří Lužů 2251, 688 01, Uherský Brod, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je: Holičství, kadeřnictví Výroba, obchod a služby neuvedené v…

2KADEŘNICTVÍ & TRICHOLOGIE JAK - Uherský Brod

Bří Lužů 2251, Uherský Brod
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

KADEŘNICTVÍ & TRICHOLOGIE JAK, se sídlem Bří Lužů 2251, 688 01, Uherský Brod, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: Holičství, kadeřnictví Výroba, obchod a služby neuvedené v…

3Vlasový Wellness Jana Kramářová

4.9
★★★★★
★★★★★
(23)
Mariánské náměstí…, Uherské Hradiště Bezdlužná

Vlasový Wellness Jana Kramářová v Uherském Hradišti, se zaměřuje na zdraví vlasů, vlasové pokožky a problematické pleti. Služby trichologie poskytujeme na nejvyšší úrovni a spolupracujeme s předním českým dermotrichologem Lukášem Rossbachem.


Firmy v dalších lokalitách


Trichologie v lokalitě Morava – detailní popis

Trichologie se zaměřuje na diagnostiku a léčbu různých problémů s vlasy, jako jsou padání vlasů, lupénka, nadměrné mazování vlasové pokožky a další. V oblasti Morava existuje mnoho specialistů na trichologii, kteří nabízejí širokou škálu služeb pro zlepšení zdraví vlasů.

Mezi nejčastější metody léčby patří laserová terapie, mezoterapie, kyslíková terapie a další. Tyto metody jsou velmi účinné a pomáhají zlepšit kvalitu vlasů a vlasové pokožky.

Pokud máte problémy s vlasy, je důležité vyhledat odbornou pomoc. V oblasti Morava najdete mnoho kvalifikovaných trichologů, kteří vám pomohou najít řešení vašich problémů s vlasy. Nezapomeňte, že zdravé vlasy jsou klíčové pro vaše sebevědomí a celkový vzhled.

V oblasti Morava se trichologie stává stále populárnější a nabízí mnoho možností pro zlepšení zdraví vlasů. Pokud máte problémy s vlasy, neváhejte vyhledat odbornou pomoc a zlepšit tak svůj vzhled a sebevědomí.