Svatební účesy – Morava

Svatební účesy jsou v oblasti Morava velmi důležitou součástí příprav na svatbu. Nejenže musí být krásné a elegantní, ale také musí vydržet celý den.

1–10 firem z 124 nalezených Filtry

1Němečková Irena- Studio IN

4.2
★★★★★
★★★★★
(3)
Bašty 415/6, Brno-město Bezdlužná

Dámské a pánské kadeřnictví. Náš kadeřnický salón nabízí profesionální střihy. Používáme Schwarzkopf, Indola, Matrix. Řešení problematiky vlasů a pokožky, nové trendy barvení a stříhání vlasů, relaxační vlasové masáže, společenské a svatební účesy.

2Koutná Martina - Kadeřnictví Milagro

Veveří 466/23, Brno Bezdlužná

Nabízíme profesionální kadeřnické služby, barvení, žehlení, prodlužování i zhušťování vlasů, kosmetiku, poradenství a masáže. Otevřeno dle objednávek.

3Studio LongHair Beauty

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Lány 258/40, Brno

Nabízíme prodlužování a zahušťování vlasů, kompletní dámské kadeřnické a vizážistické služby i prodlužování řas.

4Studio Monika - Hrazdilová Monika

4.2
★★★★★
★★★★★
(59)
Veveří 487, Brno Bezdlužná

Provozujeme kadeřnictví pro dámy, pány a děti. Poskytujme poradenství při výběru účesu. Používáme přípravky německé značky Londa.

5Hair Salon Ines1 pobočka

Nabízíme provoz dámského, pánského a dětského kadeřnictví. Provádíme barvení dle nových trendů a kreativní stříhání vlasů, prodlužování evropských a ruských vlasů metodou keratin od firmy SO.CAP, narovnání a vyhlazování vlasů technikou Global keratin. Vytváření společenských a svatebních účesů.…

6Leicmanová Miroslava

3.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Rostislavovo…, Brno Bezdlužná

Kadeřnické Studio IN majitelky Mirky Leicmanové (před svatbou Sychrové) funguje od roku 1997. V roce 2002 jsem se vdala a změnila příjmení na Leicmanová, ale název Studio IN zůstává stále symbolem nejvyšší kvality dámských kadeřnických služeb. Svým zákaznicím nabízím individuální kadeřnické služby.…

7hair studio Smaragd s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Rooseveltova 584/9, Brno-město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Studio Smaragd poskytuje komplexní kadeřnické, kosmetické a pedikérské služby. Kadeřnictví bylo založeno v Brně roku 2001 Marcelou Soldánovou a od svého samotného počátku si zakládá na precizní, vysoce profesionální práci a pohodové atmosféře.

8Zemanová Ivana - kadeřnictví

Halasovo náměstí…, Brno-Lesná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka kadeřnických služeb.

9Petra Pivoňvokova

Nabízíme kompletní kadeřnické služby. Stříhání dámské, pánské i dětské. Děláme kreativní střihy, svatební a společenské účesy, barvení, ošetření a regenerace vlasů. Poskytujeme odborné individuální konzultace a poradenství v péči o vlasy. Vlasová kosmetika Schwarzkopf, BC Fibre Force.

10Kovářová Marta - MATRIX STUDIO1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Třída Tomáše Bati…, Zlín Bezdlužná

Dámské i pánské kadeřnictví. Provádíme ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí, manikúru, nehtovou modeláž, pedikúru, P-shine, parafínové zábaly, masáž chodidel, zahušťování vlasů, melíry a svatební i večerní účesy.


Firmy v dalších lokalitách


Svatební účesy v lokalitě Morava – detailní popis

Proto je důležité najít zkušeného a kvalitního kadeřníka, který se specializuje na svatební účesy.

V oblasti Morava je mnoho salonů, které nabízejí svatební účesy. Je však důležité vybrat si takový salon, který má zkušenosti s tvorbou svatebních účesů a nabízí kvalitní služby. Kadeřníci v těchto salonech mají zkušenosti s různými typy vlasů a jsou schopni vytvořit účes, který bude dokonale ladit s celkovým vzhledem nevěsty.

Svatební účesy v oblasti Morava jsou velmi různorodé. Můžete si vybrat z mnoha stylů, jako jsou například romantické kadeře, elegantní drdoly nebo moderní updo účesy. Kadeřníci v těchto salonech vám mohou také nabídnout různé doplňky, jako jsou květiny, perly nebo korálky, které dokážou účes ještě více zvýraznit.

Pokud hledáte svatební účesy v oblasti Morava, je důležité si vybrat takový salon, který vám nabídne kvalitní služby a zkušené kadeřníky. Svatební účes je totiž velmi důležitou součástí vaší svatby a měl by být dokonalý. Proto neváhejte a vyberte si takový salon, který vám nabídne to nejlepší.