Stomatologická péče pro děti – Morava

Stomatologická péče pro děti je velmi důležitá, aby se zabránilo vzniku zubního kazu a dalších zubních problémů. v oblasti Morava je k dispozici několik stomatologických ordinací, které se specializují na péči o dětské zuby.

1–10 firem z 40 nalezených Filtry

1Dualdent s.r.o.1 pobočka

Masarykovo náměstí…, Uherské Hradiště
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Samostatná stomatologická ordinace poskytující péči dětem i dospělým pacientům.

2ALDENTA, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
bratří Čapků 384/14, Brno-Veveří Bezdlužná

Poskytujeme komplexní moderní stomatologické vyšetření a ošetření na zubní klinice a dále provádíme estetickou stomatologii a ošetření zubů dětí a bezbolestná zubní péče HealOzone. Dále děláme dentální implantáty a to včetně kvalitních protetických náhrad a také zavádíme kvalitní zubní implantáty.…

3MUDr. Mariana Bárová - privátní stomatologická ordinace

4.6
★★★★★
★★★★★
(30)
Palackého třída…, Brno-Královo Pole
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Stomatologické ošetření nemusí být nutně vždy bolestivé a nepříjemné. Řešením je především zodpovědný přístup k prevenci, kterou Vás naučíme. Na ostatní odborné ošetření jsme tu pro Vás. Nabízíme Vám řadu zkušeností, sledujeme novinky a trendy v oboru, díky čemuž se neustále vzděláváme. Pomocí…

4MUDr.Žižlavský Libor - Dentalibor s.r.o.

Bratislavská 183/2, Brno-Zábrdovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Mudr. Libor Žižlavský - Provozujeme ordinaci praktického zubního lékaře. Nabízíme bělení zubů, drobné chirurgické zákroky, RTG, odstranění zubního kamene ultrazvukem. Poskytujem léčebnou a preventivní stomatologickou péči pro dospělé i děti. Ordinace se zaměřuje především na prevenci onemocnění…

5MUDr. Alena Ondráčková

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
bratří Čapků 384/14, Brno-Veveří Bezdlužná

Poskytujeme a nabízíme komplexní stomatologickou péči a to včetně péče o děti a mládež a provádíme služby zubní lékařky.

6MUDr. Alena Konečná

Palackého třída 250…, Brno
Dnes už má zavřeno

Provozujeme ordinaci praktického zubního lékaře pro dospělé i děti. Provádíme běžné stomatologické a protetické výkony i preventivní prohlídky. Zajišťujeme komplexní stomatologickou péči - preventivní zubní ošetření a léčebnou péči o dásně i zuby. Rádi vysvětlíme možnosti ošetření a pomůžeme s…

7MUDr. David Hepnar - HepiDent

4.5
★★★★★
★★★★★
(42)
Horníkova 2485/34, Brno-Líšeň
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Jsme privátní stomatologická ordinace a poskytujeme komplexní stomatologickou péči pro děti i také dospělé.

8Addent, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(31)
Rybnická 487/51a, Brno-Nový Lískovec Bezdlužná

Provozujeme ordinaci a služby stomatologie. Dětem a dospělým poskytujeme stomatologické služby. Součástí komplexní péče je i zhotovení rtg snímků metodou RVG – radioviziografie – grafické zpracování RTG snímků v ordinaci ze zubního křesla přímo do počítače, což umožňuje přesnější diagnostiku při…

9MUDr. Pachlová Marcela - Praktický zubní lékař

Praktický zubní lékař provádí základní preventivní a léčebnou péči o chrup a dutinu ústní. Mezi jeho úkoly patří jednak pravidelné preventivní prohlídky dětí i dospělých, dále včasné potřebné ošetření zubů výplněmi.

10Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace

3.1
★★★★★
★★★★★
(121)
U Nemocnice 3066/1, Břeclav Bezdlužná

Nemocnice Břeclav je všeobecnou nemocnicí tzv. okresního typu, s rozsáhlou lůžkovou i ambulantní složkou, poskytující diagnostickou, léčebnou a ošetřovatelskou péči pro spádovou oblast až 130 tisíc obyvatel. Poskytujeme služby v následujících odbornostech: interna, neurologie, dermatovenerologie,…


Firmy v dalších lokalitách


Stomatologická péče pro děti v lokalitě Morava – detailní popis

1. Pravidelné návštěvy u zubaře

Je důležité, aby děti navštěvovaly zubaře pravidelně alespoň jednou za šest měsíců. Během této návštěvy zubař vyšetří zuby a dásně a zkontroluje, zda se nevyskytují žádné problémy. Pokud je to nutné, provede také ošetření zubů.

2. Správná ústní hygiena

Děti by měly být naučeny správné ústní hygieně již od útlého věku. Je důležité, aby si pravidelně čistily zuby a dásně kartáčkem a zubní pastou. Děti by měly také používat zubní nit a ústní vodu.

3. Prevence zubního kazu

Prevence zubního kazu je velmi důležitá. Děti by měly omezit konzumaci sladkostí a pití sladkých nápojů. Pokud děti konzumují sladkosti, měly by si následně vyčistit zuby a dásně.

4. Ošetření zubů

Pokud se u dítěte vyskytne zubní kaz, je důležité ho co nejdříve ošetřit. v oblasti Morava je k dispozici několik stomatologických ordinací, které se specializují na ošetření dětských zubů. Zubaři používají moderní technologie a materiály, aby ošetření bylo co nejšetrnější a nejméně bolestivé.

5. Ortodoncie

Pokud má dítě problémy s křivými zuby, může být nutné podstoupit ortodontickou léčbu. v oblasti Morava je k dispozici několik ortodontických ordinací, které se specializují na léčbu dětských zubů. Ortodontická léčba může trvat několik měsíců až několik let, v závislosti na závažnosti problému.

Stomatologická péče pro děti je velmi důležitá pro zdraví zubů a celkové zdraví dítěte. v oblasti Morava je k dispozici několik stomatologických ordinací, které se specializují na péči o dětské zuby. Děti by měly pravidelně navštěvovat zubaře, dodržovat správnou ústní hygienu a omezit konzumaci sladkostí. Pokud se u dítěte vyskytnou problémy s zuby, je důležité je co nejdříve ošetřit.