Stomatochirurgie – Morava

Stomatochirurgie je obor stomatologie, který se zabývá chirurgickými zákroky v ústní dutině. Tento obor se věnuje odstraňování zubů, léčbě zánětů dásní, implantacím zubů a dalším chirurgickým zákrokům v ústní dutině.

1–10 firem z 29 nalezených Filtry

1IBC Cosmetic Dentistry s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(15)
Příkop 843/4, Brno-Zábrdovice Bezdlužná

V naší ordinaci nabízíme komplexní zubní péči založenou na kvalitě a preciznosti a mnohaleté zkušenosti. Máme krátké objednací lhůty a ošetření bez bolesti a dále provádíme vstupní vyšetření a dentální hygienu a bělení zubů a implantáty a keramické fasety.

2ALDENTA, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
bratří Čapků 384/14, Brno-Veveří Bezdlužná

Poskytujeme komplexní moderní stomatologické vyšetření a ošetření na zubní klinice a dále provádíme estetickou stomatologii a ošetření zubů dětí a bezbolestná zubní péče HealOzone. Dále děláme dentální implantáty a to včetně kvalitních protetických náhrad a také zavádíme kvalitní zubní implantáty.…

3EXTÉ - stomatologické centrum s.r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Masarykova 318/12, Brno-město Bezdlužná

Nabízíme záchovnou stomatologii a dentální hygienu a bělení zubů a stomatochirurgii a provádíme zubní implantáty. Děláme ošetření v celkové anestezii i také pro děti a máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami. Provádíme laserové odstranění znamének a chrápání a dále i chronické rýmy.

4ICHTYS DENT s.r.o. - stomatologická ambulance

5.0
★★★★★
★★★★★
(51)
Vodní 258/13, Brno-Staré Brno
Otevřeno do 21:00

Naše soukromá stomatologická ambulance nabízí komplexní péči a profesionální přístup k pacientům. U nás jsou pacienti informovaní pacienti. Klademe důraz na kvalitu provedení, šetrnost zákroku a využití moderních dostupných technologií. Provádíme konzervační stomatologii, bělení zubů i …

5MUDr. Mgr. Gabriela Matinová- stomatochirurgie

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Česká 161/1, Brno Bezdlužná

Provoz stomatologické ordinace.

6SL Dent s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lidická 31 , Brno - Veveří

Provozujeme stomatologickou ordinaci.

7STOMATOLOGICKÉ CENTRUM MUDr. IVO MAREK s.r.o.1 pobočka

Stomatologické centrum poskytuje pacientům nejkomplexnější stomatologickou péči na jednom pracovišti. Zubní klinika je díky svému zaměření na spolupráci mezi obory ortodoncie, praktické zubní lékařství, implantologie, parodontologie a protetiky unikátní nejen v ČR, ale i ve středoevropském prostoru.

8DENTA Comfort s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(26)
Havlíčkova 789/7, Kroměříž
Otevřeno do 13:30
Bezdlužná

Soukromé stomatologické centrum nabízí odbornou péči specialistů v oboru ortodoncie, praktického zubního lékařství, parodontologie, stomatochirurgie, estetické stomatologie, pedostomatologie, prevence, záchovné stomatologie, endodoncie, protetické stomatologie i dentální hygienistky.

9Moravia Dent, s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(26)
tř. Osvobození 1388, Otrokovice
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Provoz soukromé zubní kliniky a laboratoře i implantologického centra. Dále nabídka služeb v oblasti estetické i protetické stomatologie, mikroskopické endodontie, paradontologie, dentální hygieny i stomatochirurgie.

10Štefková Marta, MUDr.- praktický zubní lékař

Demlova 18, Olomouc
Otevřeno do 12:30
Bezdlužná

Praktický zubní lékař, ošetřujeme pacienty všech věkových kategorií. Nabízíme preventivní a konzervační stomatologickou péči.


Firmy v dalších lokalitách


Stomatochirurgie v lokalitě Morava – detailní popis

Stomatochirurgie je velmi důležitá pro zachování zdraví zubů a dásní. v oblasti Morava je stomatochirurgie velmi oblíbená a pacienti se na ni často obrací. v oblasti Morava se nachází několik stomatologických klinik, které se specializují na stomatochirurgii.

Mezi nejčastější zákroky stomatochirurgie patří:

1. Odstranění zubů - Tento zákrok se provádí v případě, že zub není možné zachránit a je nutné ho odstranit. Odstranění zubu se provádí pod lokální anestézií a je velmi rychlý a bezbolestný.

2. Léčba zánětů dásní - Záněty dásní jsou velmi časté a mohou vést k vážným zdravotním problémům. Stomatochirurgie se věnuje léčbě zánětů dásní a pomáhá tak zachovat zdraví zubů.

3. Implantace zubů - Implantace zubů je moderní způsob nahrazení chybějících zubů. Tento zákrok se provádí pomocí implantátů, které jsou vloženy do kosti a slouží jako základ pro nový zub.

Stomatochirurgie je velmi důležitá pro zachování zdraví ústní dutiny. v oblasti Morava se nachází několik stomatologických klinik, které se specializují na stomatochirurgii a nabízejí širokou škálu služeb. Pacienti se na tyto kliniky často obrací a využívají jejich služeb pro zachování zdraví svých zubů a dásní.