STK na počkání – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Auto Šerý s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(236)
Masná 22, Brno-Trnitá

Zprostředkování prodeje vozu, odkup vozu ihned. Sjednání leasingové nebo úvěrové smlouvy na počkání, pojištění vozidla, zařízení formalit spojených s registrací vozidla a STK.

2ProKoplik-AUTO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Větrná 101/22, Přerov VI-Újezdec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme servis osobních a malých dodávkových vozů všech značek i rychloservis a pravidelné prohlídky či přípravy na STK a emise a geometrii náprav. Po telefonické dohodě provedeme drobné opravy i na počkání a ušetříme Vám starosti i čas.

3Autoclinic s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(27)
Trnkova 117, Brno-líšeň Bezdlužná

Profesionálně vybavený autoservis, který je zaměřen na osobní automobily a malé užitkové vozy. Každému zákazníkovi je věnována individuální péče v souladu s jeho požadavky a potřebami.

4Pelant Stanislav - Stk

STK Stanislav Pelant Zbraslav. Stanice technické kontroly a měření emisí ve Zbraslavy u Rosic. Měření emisí benzínových a naftových motorů na počkání, ochota a vstřícný přístup samozřejmostí. Objednávky ny telefonu 546 213 323.

5Čerlík Svatopluk

Útěchovská 224/1 , Rajhradice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme měření emisí benzínových a naftových motorů na počkání. Příprava a realizace STK. Opravy všech značek automobilu se zaměřením na Fiat. Prodej náhradních dílu.

6KUCHYŇKA JOSEF

3.5
★★★★★
★★★★★
(38)
Pražákova, Brno Bezdlužná

Prodáváme ojeté automobily a motocykly se zárukou. Zprostředkováváme financování, přípravu i provedení STK. Nabízíme sjednání povinného ručení na počkání.


Firmy v dalších lokalitách


STK na počkání v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru STK na počkání najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.