Evidenční prohlídky vozidel – Morava

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1STK Jiříkovice, s.r.o.

Rohlenka 250, Jiříkovice Bezdlužná Ověřená

Provozujeme autobazar a STK. Prodáváme a dovážíme auta na zakázku z EU včetně havarovaných vozidel. Vykupujeme motorová vozidla. Nabízíme servis, měření emisí, pneuservis všech vozidel, STK na klíč a evidenční kontroly. Provozujeme odtahovou službu.

2Team MAAT, spol. s r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(241)
Oběžná 2086/13, Ostrava, Mariánské…
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Provádíme služby stanice technické kontroly všech druhů silničních vozidel do 3,5 tuny. Zajistíme měření emisí, evidenční kontroly a pravidelné prohlídky. Naše společnost Vám nabízí ty nejkvalitnější služby v daném oboru. Neváhejte a využijte našich moderních metod. Profesionální personál je Vám…

3Ing. Pavel Kurimai - STK Pohořelice

Brněnská 1019, Pohořelice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ing. Pavel Kurimai - Provozujeme stanici technické kontroly motorových vozidel v obci Pohořelice u Brna. Nabízíme zde služby spojené se získáním známky STK a emisí. Neváhejte a objednejte se s předstihem na technickou kontrolu vašeho vozidla, předejdete tak zbytečným komplikací v případě závad.

4EURO - PROFICAR s.r.o.

Provozujeme technické prohlídky a evidenční kontroly motocyklů, osobních a nákladních vozidel N1 do 3,5t a jejich přívěsů. TK před schválením k provozu, přestaveb vozidel na LPG, Diesel a benzin. Měření emisí- emise. Člen Dekra.

5STK AUTOL Olomouc s.r.o.

STK Autol Olomouc s.r.o. je společnost provozující stanici technické kontroly silničních vozidel. Zavedením systému řízení jakosti podle ISO 9001:2001 jsme dostáli zvyšujícím se nárokům stávajicích i potencionálních klientů.

6STK MODŘICE s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(177)
Brněnská 404, Modřice

Poskytujeme služby stanice technické kontroly.

7STK Kyjov s.r.o.

Boršovská 2622/91, Kyjov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

stanice technické kontroly - technické prohlídky osobních vozidel, měření emisí,STK,technická prohlídka osobní automobily a motocikly,měření výfukových plynů.

8STK START CENTRUM BRUNTÁL s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(121)
Krnovská 1020/16, Bruntál
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme technické kontroly a měření emisí výfukových plynů. Dále se specializujeme na testy tlumičů, vylepení náhradních kontrolních nálepek, seřízení světlometů. Zajišťujeme přihlášení individuálně dovezených ojetých vozidel a také individuální prohlídky na žádost zákazníků. Od 01.04. - 31.10.…

9DM BETA, s.r.o.- STK OPAVA

4.4
★★★★★
★★★★★
(179)
Slavkovská 518/39, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se pravidelnými technickými prohlídkami, evidenčními kontrolami i kontrolami dílčími a to všech druhů vozidel. Měříme emise, kontrolujeme brzdy na válcové zkušebně atd.

10Autocentrum Zábřeh, s.r.o.

Lesnická 2179/2a, Zábřeh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Technické prohlídky vozidel motorových, přípojných a dovezených ze zahraničí, evidenční kontroly měření emisí. Přestavujeme vozidla na LPG - plyn a další služby.


Firmy v dalších lokalitách


Evidenční prohlídky vozidel v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Evidenční prohlídky vozidel najdete 17 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 15 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.