Správa bytových prostor – Morava

Správa bytových prostor je v oblasti Morava velmi důležitá. Majitelé bytů a domů se často potýkají s řadou problémů, které souvisejí s údržbou a správou nemovitostí.

1–10 firem z 719 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Naši hlavní činností je: - komplexní správa v oblasti bydlení ve vlastnictví města Znojma - zajišťování záležitostí v zájmu města při správě domovního fondu a dalších nemovitostí ve vlastnictví města Znojma - správa úseku tělovýchovy a sportu, provozování sportovních zařízení - zabezpečení…

Poslat poptávku snznojmo.cz 515 223 232

Specialisté na prodej a pronájem bytů a RD v Brně a okolí. Spolupráce v rámci Asociace realitních kanceláří s dalšími realitkami - rozšíření nabídky nemovitostí dalším poptávajícím klientům na trhu.Zajistění aktuálních podkladů z katastru nemovitostí.

Poslat poptávku rkmatras.cz 542 214 222

Náplní naší práce je kompletní realitní činnost tj. prodej, pronájem, převod nemovitostí, jejich znalecké odhady, právní zajištění a veškeré legislativní požadavky související s nemovitostmi. Dále se zabýváme správou nemovitostí.

Poslat poptávku realhof.cz 774 291 776

Realitní kancelář nabízí prodej a pronájem nemovitostí, byty, rodinné domy, pozemky, rekreační objekty, nájemní domy, developerské projekty, výstavba bytů. Provádíme výkup pozemků. Nabízíme kompletní realitní, právní a finanční servis i správu nemovitostí.

Poslat poptávku cubereal.cz 732 867 622

Komplexní služby pro majitele nájemních domů, družstev, SVJ a komerčních budov. Zajišťujeme služby týkající se správy, údržby a provozu nemovitostí. Správa výrobních a skladovacích areálů a provoz tepelných zdrojů s dodávkou tepla a teplé vody.

Poslat poptávku encom.cz 777 732 402

Revize plynu. Školení obsluh plynových zařízení i tlakových nádob, provádění kontrol s revizí plynových a tlakových zařízení výchozí a provozní revize v bytech, rodinných domech, provozovnách, školách. Odborné prohlídky kotelen.

Poslat poptávku sodale.eu 725 654 313

ADA BRNO je dynamicky se rozvíjející firma, působící v Brně a blízkém okolí. Hlavní činností firmy je zajištění kompletních služeb v pěti nosných oblastech, kterými jsou: Úklidové práce komerčních a nebytových prostor, Poskytování úklidových prací pro rodinu a domácnost, Asistenční služby pro…

Poslat poptávku agenturabene.cz 737 631 445

Nabízíme pronájem výrobních, skladovacích a kancelářských nemovitostí včetně volných zpevněných venkovních ploch. Počátek společnosti lze datovat od roku 1953 s orientací na opravy a služby v zemědělství. V roce 1992 došlo v rámci privatizace k vzniku společnosti MATE, která se začala orientovat na…

Poslat poptávku mate-brno.cz 543 521 111

Společnost se zahraniční kapitálovou účastí, která se zaměřuje hlavně na pronájem vlastních kancelářských a obchodních prostor, správu a údržbu nemovitostí. Pronájmy kancelářských a obchodních prostor nejsou zatíženy žádnými zprostředkovatelskými provizemi a při servisu, který je našim nájemníkům…

Poslat poptávku eurocoin.cz 533 433 404

Provuzeme správu bytových a také nebytových prostor a máme nabídku technických služeb.

Poslat poptávku tedos.cz 539 029 744

Správa bytových prostor v lokalitě Morava – detailní popis

Proto je důležité najít spolehlivou firmu, která se v této oblasti vyzná a dokáže poskytnout kvalitní služby. Správa bytových prostor zahrnuje například úklid, opravy, údržbu zeleně a další činnosti, které jsou nezbytné pro pohodlné bydlení. Pokud hledáte spolehlivou firmu, která se v oblasti Morava specializuje na správu bytových prostor, můžete se obrátit na nás. Tyto firmy má dlouholeté zkušenosti a dokáže poskytnout komplexní služby v této oblasti. Kontaktujte nás a přesvědčte se sami o kvalitě našich služeb.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.