Inspekce nemovitostí – Morava

Inspekce nemovitostí je důležitou součástí procesu koupě nebo prodeje nemovitosti v oblasti Morava. Tento proces zahrnuje důkladné prozkoumání stavu nemovitosti a zjištění případných problémů, které by mohly ovlivnit její hodnotu.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Jan Špitt, DiS. - certifikovaný inspektor nemovitostí

Jan Špitt, DiS. - certifikovaný inspektor nemovitostí, se sídlem Čajkovského 45/6, 779 00, Olomouc-Nová Ulice, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2015. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

2mat project management s.r.o.

mat project management s.r.o., se sídlem Českobratrská 1276/9, 702 00, Ostrava-Moravská Ostrava, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 240618, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015.…

3DOBIÁŠOVÁ IVANA

Zastupujeme výhradně kupující při pořizování nemovitostí. A to od vyhledání, přes inspekci, jednání o ceně, až po právní a administrativní podporu. Zajišťujeme i správu investičních nemovitostí.


Firmy v dalších lokalitách


Inspekce nemovitostí v lokalitě Morava – detailní popis

Inspekce může být prováděna odborníkem na nemovitosti, který má zkušenosti s danou oblastí a dokáže poskytnout důležité informace o stavu nemovitosti. Díky inspekci může být odhaleno mnoho problémů, jako jsou například skryté vady, které by mohly být velmi drahé na opravu. Proto je inspekce nemovitostí v oblasti Morava nezbytnou součástí procesu koupě nebo prodeje nemovitosti.