Společenské účesy – Morava

Oblast Morava je známá svými krásnými společenskými účesy, které jsou oblíbené nejen mezi místními obyvateli, ale i mezi návštěvníky z celého světa. Tyto účesy jsou navrženy tak, aby zdůraznily krásu a eleganci každé ženy, ať už se jedná o svatební den, ples nebo jinou slavnostní událost.

1–10 firem z 132 nalezených Filtry

1Němečková Irena- Studio IN

4.2
★★★★★
★★★★★
(3)
Bašty 415/6, Brno-město Bezdlužná

Dámské a pánské kadeřnictví. Náš kadeřnický salón nabízí profesionální střihy. Používáme Schwarzkopf, Indola, Matrix. Řešení problematiky vlasů a pokožky, nové trendy barvení a stříhání vlasů, relaxační vlasové masáže, společenské a svatební účesy.

2Studio LongHair Beauty

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Lány 258/40, Brno

Nabízíme prodlužování a zahušťování vlasů, kompletní dámské kadeřnické a vizážistické služby i prodlužování řas.

3Studio Monika - Hrazdilová Monika

4.2
★★★★★
★★★★★
(59)
Veveří 487, Brno Bezdlužná

Provozujeme kadeřnictví pro dámy, pány a děti. Poskytujme poradenství při výběru účesu. Používáme přípravky německé značky Londa.

4Bunová Pavlína

4.5
★★★★★
★★★★★
(53)
Měřičkova 1494/18, Brno-Řečkovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Tradiční české kadeřnictví v Brně pro důmyslné dámy, správné muže a všechny děti. Kadeřnické služby jsme nově rozšířili o prodlužování vlasů lužování vlas metodou ExtendMagic.

5Hair Salon Ines1 pobočka

Nabízíme provoz dámského, pánského a dětského kadeřnictví. Provádíme barvení dle nových trendů a kreativní stříhání vlasů, prodlužování evropských a ruských vlasů metodou keratin od firmy SO.CAP, narovnání a vyhlazování vlasů technikou Global keratin. Vytváření společenských a svatebních účesů.…

6Lapešová Jaroslava

Nabízíme kadeřnické služby, pánské, dámské i dětské stříhání. Provádíme melírování, žehlení vlasů, kulmování, foukání, vysušení a další.

7Leicmanová Miroslava

3.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Rostislavovo…, Brno Bezdlužná

Kadeřnické Studio IN majitelky Mirky Leicmanové (před svatbou Sychrové) funguje od roku 1997. V roce 2002 jsem se vdala a změnila příjmení na Leicmanová, ale název Studio IN zůstává stále symbolem nejvyšší kvality dámských kadeřnických služeb. Svým zákaznicím nabízím individuální kadeřnické služby.…

8hair studio Smaragd s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Rooseveltova 584/9, Brno-město
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Studio Smaragd poskytuje komplexní kadeřnické, kosmetické a pedikérské služby. Kadeřnictví bylo založeno v Brně roku 2001 Marcelou Soldánovou a od svého samotného počátku si zakládá na precizní, vysoce profesionální práci a pohodové atmosféře.

10Petra Pivoňvokova

Nabízíme kompletní kadeřnické služby. Stříhání dámské, pánské i dětské. Děláme kreativní střihy, svatební a společenské účesy, barvení, ošetření a regenerace vlasů. Poskytujeme odborné individuální konzultace a poradenství v péči o vlasy. Vlasová kosmetika Schwarzkopf, BC Fibre Force.


Firmy v dalších lokalitách


Společenské účesy v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava najdete mnoho salonů, které se specializují na společenské účesy. Tyto salony nabízejí širokou škálu účesů, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým typům vlasů a tvarům obličeje. Kromě toho vám zde nabídnou i další služby, jako je líčení a manikúra, aby vaše celkové vzhled byl dokonalý.

Pokud hledáte inspiraci pro svůj společenský účes, můžete se podívat na fotografie účesů, které jsou k dispozici v salonech v oblasti Morava. Tyto fotografie vám pomohou vybrat si ten správný účes, který bude odpovídat vašemu stylu a vkusu.

Nezapomeňte, že společenský účes je důležitou součástí vašeho celkového vzhledu. Proto je důležité vybrat si kvalitní salon, který vám nabídne profesionální služby a pomůže vám vytvořit ten správný účes. V oblasti Morava najdete mnoho takových salonů, které vám nabídnou nejen kvalitní služby, ale i příjemné prostředí a profesionální přístup.

Vyzkoušejte společenské účesy v oblasti Morava a nechte se okouzlit krásou a elegancí, které vám tyto účesy nabízejí. Vaše společenské události budou díky nim ještě krásnější a nezapomenutelnější.