Sono vyšetření malých zvířat – Morava

Sono vyšetření malých zvířat je moderní diagnostická metoda, která umožňuje zobrazit vnitřní orgány zvířete pomocí ultrazvukových vln. Tato metoda je neinvazivní a bezbolestná, což z ní dělá ideální volbu pro diagnostiku různých onemocnění u malých zvířat.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1MVDr. Rudolf Šetka1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(50)
Palackého 291 , Fulnek Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme veterinární péči pro psy, kočky či jiná drobná zvířata. Specializujeme se na gynekologii malých zvířat, veterinární péči skotu a péči o prasata. Provádíme chirurgické intervence, diagnostiky i laboratorní vyšetření. Naše ordinace je vybavená moderními přístroji a děláme sono…

2Veterinární klinika MVDr. Michael Mazoch s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Čechova 99, Olomouc
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Jsme veterinární klinika, která se stará téměř o veškeré druhy malých a drobných zvířat. Naše služby zahrnují dermatologie, neurologie, stomatologie, atd. Navíc disponujeme vlastním RTG a EKG.

3MVDr. Michal Vítek- Veterinární ordinace

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Dukelské nám. 103/31, Hustopeče
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Veterinář MVDr. Michal Vítek poskytuje společně s veterinářem MVDr. Jiřím Kuncem klinické vyšetření malých zvířat, laboratorní vyšetření krve, rentgenové vyšetření, sonografické vyšetření, očkování, mikroskopické vyšetření, ultrazvukové čištění zubního kamene, cytologické vyšetření, prodej krmiv a…

4MVDr. Michal Šibal

4.9
★★★★★
★★★★★
(215)
Věteřov 97, Věteřov
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

MVDr. Michal Šibal - Provozujeme smíšenou praxi veterinárního lékaře a dále máme nabídku komplexních služeb a radiologie pro zvířata a provozujeme prodej krmiv a chovatelských potřeb.

5MVDr. Ing. Pavel Hrdina, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(68)
Novoveská 1543, Hluk
Otevřeno od 17:00
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní veterinární preventivně-léčebnou a poradenskou činnost v praxi malých i velkých zvířat. Zaměřujeme se na klinické vyšetření, vyšetření krve, dermatologické, mikrobiologické, parazitologické vyšetření. Očkujeme čipujeme.

6MVDr. Javora Michael - Veterinární klinika AAnimalCare

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Hornomlýnská 839, Zlín Bezdlužná

Poskytování kompletní preventivní a léčebné veterinární činnosti u malých zvířat. Zajišťujeme vakcinaci, SONO, EKG, RTG vyšetření včetně dysplazie, odstranění zubního kamene ultrazvukem, chirurgické zákroky a další. Prodej krmiv. Nabídka úpravy srsti a trimování.


Firmy v dalších lokalitách


Sono vyšetření malých zvířat v lokalitě Morava – detailní popis

Sono vyšetření se provádí pomocí speciálního přístroje, který vysílá ultrazvukové vlny do těla zvířete. Tyto vlny se odražejí od vnitřních orgánů a jsou zachyceny zpět přístrojem, který je přeměňuje na obraz. Tento obraz je následně zpracován a interpretován veterinárním lékařem.

Sono vyšetření se používá k diagnostice různých onemocnění, jako jsou například problémy s játry, ledvinami, srdcem, plicemi, slinivkou břišní a dalšími orgány. Tato metoda je také velmi užitečná při diagnostice těhotenství u zvířat.

v oblasti Morava je možné provést sono vyšetření u místního veterinárního lékaře. Tento lékař je vybaven moderním ultrazvukovým přístrojem a má dlouholeté zkušenosti s diagnostikou různých onemocnění u malých zvířat.

Při sono vyšetření je zvíře umístěno na stůl a veterinární lékař aplikuje na kůži speciální gel, který umožňuje lepší přenos ultrazvukových vln. Poté přiloží přístroj na kůži a začne s vyšetřením. Celý proces trvá obvykle několik minut a je bezbolestný.

Výhody sono vyšetření:

- Neinvazivní a bezbolestná metoda diagnostiky
- Umožňuje zobrazit vnitřní orgány zvířete
- Pomáhá při diagnostice různých onemocnění
- Je užitečná při diagnostice těhotenství u zvířat

Nevýhody sono vyšetření:

- Vyšší cena oproti jiným diagnostickým metodám
- Není vhodná pro diagnostiku některých onemocnění

Celkově je sono vyšetření velmi užitečnou a moderní metodou diagnostiky u malých zvířat. Pokud máte podezření na nějaké onemocnění u vašeho domácího mazlíčka, neváhejte se obrátit na místního veterinárního lékaře v oblasti Morava a domluvit si sono vyšetření.