Silniční nákladní motorová doprava – Morava

1–10 firem z 1 000+ nalezených Filtry

1EKOR, s.r.o. - nakládání s odpady2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Havlíčkova 1398/49a, Kyjov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme svoz a odstraňování odpadů. Provozujeme skládku odpadů, dotřiďovací linku papíru a plastů, sběrný dvůr a kompostárnu. Nabízíme přepravu kontejnery.Společnost získala certifikáty pro systém řízení jakosti a EMS v květnu 2005. V červnu 2006 k nim připojila certifikaci systému BOZP.

2Mykol, spol. s r.o.

Autodoprava, kontejnerová přeprava nebezpečných odpadů, přeprava sypkých hmot. Zemní, výkopové, bourací a sanační práce. Drcení skla mobilním drtičem, třídění odpadních stavebních materiálů mobilním třídičem. Silniční motorová doprava nákladní včetně kontejnerové v tuzemsku i zahraničí. Logistické…

3Petr Šalvata- Odtahová služba

Naším oborem je provoz pneuservisu, autoservisu. Zajišťujeme autodopravu a opravy motorových vozidel. Zajišťujeme taky odtah automobilů. Uskladnímé havarované vozy. Pro více informací mě prosím neváhejte kontaktovat.

4AGRO Zlechov, a.s.

3.9
★★★★★
★★★★★
(20)
Školní 119, Zlechov Bezdlužná

Zemědělství, včetně prodeje zemědělských výrobků. Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin. Silniční motorová doprava - nákladní vnitrostátní provozovaná do 3,5 i nad 3,5 tuny.

5Lefler Ladislav - ZEMNÍ PRÁCE LEFLER

Naší hlavní činností je silniční motorová vnitrostátní nákladní doprava. Přepravu provádíme těmito vozy: Tatra 815 sklápěcí - 11t, Liaz 300 sklápěcí - 9t, MAN kontejner nosnost 5,5t s hydraulickou rukou Amco veba V 807N max nosnost 3t a max. dosah 7m při nosnosti 1t. Avia kontejner - 3t.

6SKD-stavební Lipník nad Bečvou s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Mánesova 1558, Lipník nad Bečvou Bezdlužná

Firma provádí pozemní, inženýrské, bytové a občanské stavby. Nabízí i zemní práce. Zabývá se průmyslovou a inženýrskou realizací staveb.

7JOPL s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(15)
28. října 37/5, Lipník nad Bečvou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se zabývá rozšířeným prodejem a distribucí v oblasti náhradních dílů pro motorová vozidla. Prodáváme náhradní díly všech výrobců na nové,starší a dokonce i dosloužilá auta.

8Teplo Rýmařov s.r.o.

Okružní 849, Rýmařov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme dodávku tepla pro vytápění a ohřev vody bytových domů, školských a zdravotnických zařízení, kulturních a sportovních zařízení i podnikatelských zařízení. Dále nabízíme služby autodopravy, a revize elektroinstalací.

9Galásek Radim

Provozujeme silniční motorovou přepravu materiálů a spedici v rámci Skandinávie.

10VILO servis s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Rejskova 1169/23, Olomouc-Hodolany Bezdlužná

VILO servis s.r.o., se sídlem Rejskova 1169/23, 779 00, Olomouc-Hodolany, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 59184, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Předmětem podnikání je: výroba, obchod…


Firmy v dalších lokalitách


Silniční nákladní motorová doprava v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Silniční nákladní motorová doprava najdete 1 433 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 1 290 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 430 firem v regionu Morava.