Nadrozměrná přeprava – Morava

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Píža František- jeřábnické práce

Polní 445, Hrušky Bezdlužná

Služby se stavebními stroji, autodopravou a autoopravárenskou činností. Nabízíme práce s jeřábem, výkopové a nakládací práce s nakladačem, přepravu rozměrných nákladů.

2SLANÍK JAROSLAV-AUTODOPRAVA

Zabezpečujeme přepravu nákladů v tuzemsku i v zahraničí. Dále disponujeme soupravou na převoz lehkých a objemných nákladů. Jsme schopni zabezpečit překládky nákladu či skladování i v jiných městech ČR. Disponujeme skladovacím prostorem 300m2 s manipulační technikou. Můžete využít skladování či…

3Autodoprava a stěhování Sedlák - Avie

Nabízíme stěhování i vyklízení bytů, kanceláří a skladů včetně přepravy. Převezeme zboží i velkých rozměrů. Zajišťuji převoz materiálu do 3,5 tuny s korbou a plachtou. Dále provádíme likvidaci odpadů.

4EIM Express, s.r.o.

Nabízíme dodávkovou autodopravu a spedici. Zaobíráme se expresní a speciální přepravou zásilek. Dále zajišťujeme také kurýrní služby. V rámci spedičních služeb zajistíme přepravu vašeho zboží po Evropě v rozmezí od 1 do 24 000 kg. Využíváme vozy Mercedes-Benz Sprinter a Atego v různých rozměrech.


Firmy v dalších lokalitách


Nadrozměrná přeprava v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Nadrozměrná přeprava najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Morava.