Sadby květin – Morava

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1ZAHRADNICTVÍ HAVLINA - Ing. Petr HAVLINA

4.2
★★★★★
★★★★★
(55)
Radvanická 921/22, Ostrava-Michálkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Prodej květin i ovocných a okrasných stromů a keřů. Svatební a smuteční servis, gratulační a suché vazby. Osivo, cibuloviny, zeleninové sadby, substráty, rašelina, hnojiva, přípravky na ochranu rostlin, svíčky, květináče i víno.

2Nekolný Václav -ZAHRADNICTVÍ U MAŠKŮ

4.6
★★★★★
★★★★★
(387)
Božetěchova 1858/10 , Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V našem zahradnictví naleznete široký výběr okrasných rostlin, jak na zahradu, tak i do bytu, bylinek, řezaných květin, ovocných stromů a keřů. Najdete zde vše, co budete při pěstování rostlin potřebovat – substráty, hnojiva, postřiky, nářadí a mnohé další zahrádkářské potřeby. Zabýváme se i…

3Kubíček Michal - Zahrádkářské centrum Kubíček1 pobočka

Dolní 2045/89 , Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se zabývá prodejem zahrádkářských potřeb, květin, osiv, okrasných dřevin i ovocných stromků. Nabízí též cibuloviny, skalničky, letničky, trvalky a keře.

4FLORCENTER, s.r.o.2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(137)
Šlechtitelů 802, Olomouc - Holice
Dnes už má zavřeno

Jsme jednou z největších zahradnických firem na Moravě. V našem zahradnictví nabízíme široký sortiment rostlin pro veřejnost. Zajišťujeme také velkoobchodní rozvoz květin, floristických potřeb, substrátů a hnojiv nebo zahradní keramiky.

5AGRITEC, výzkum, šlechtění a služby, s.r.o.1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zemědělská 2520/16, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se zabývá šlechtěním rostlin, množením a prodejem osiv a chemických prostředků pro ochranu rostlin, substrátů a krmiv. Nabízíme i služby z oblasti biochemie a chemických rozborů. Prodáváme prostředky na ochranu rostlin, krmiva, dále také skleníkové výpěstky, sadby, substráty a květiny.

6SEVA - FLORA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Mikulovská 366, Valtice

Zabýváme se prodejem osiv ovoce, zeleniny, bylin i květin. Také prodáváme ovocné stromky či ovoce.

7Vladimír Křivonoska, Ing.

4.4
★★★★★
★★★★★
(80)
Ježov 238, Ježov Bezdlužná

Naším oborem je prodej sazenic zeleniny, trvalek, skalniček nebo balkonových květin. Nabízíme výsadbu okrasných dřevin či záhonů.

8Volná Lucie

4.2
★★★★★
★★★★★
(33)
Spáčilova 684/13, Brno Bezdlužná

Provoz květinářství. Nabízíme hrnkové i řezané květiny. Dále prodáváme osiva zelenin, květin či okrasných, aromatických i léčivých rostlin.

9Vozný Jiří

Zabýváme se prodejem pokojových květin, venkovních květin, tropických a subtropických květin. Dále prodáváme semena, venkovní ibišky, mučenky, oleandry, datury, eukalypty. V našem sortimentu také naleznete abutilony, bougainvillea, honzíky achimenes, cocoloba uvifera, stevia rebaudiana a další…

10HORTUS, spol. s r.o.

Libina 691, Libina
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej květin, osiva, hnojiv a dalších zahradnických potřeb. Také nabízíme postřiky.


Firmy v dalších lokalitách


Sadby květin v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sadby květin najdete 19 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 17 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Morava.