Květinový servis – Morava

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1Petra Daňková1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(7)
Mahenova 1244, Blansko Bezdlužná

Naším oborem je kompletní svatební květinový servis, dárkové kytice, smuteční a netradiční vazbu, sezónní floristiku a rozvoz květin.

2Kaplanová Radoslava - Květiny1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Zemědělská 90/19, Brno-Černá Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme kytice k různým příležitostem a smuteční vazby. Kompletní květinový servis včetně doručování květin v Brně a okolí. Specializujeme se na dárkové kytice a smuteční kytice a věnce. Kontakty a otevírací dobu naleznete na internetových stránkách.

3Michal Přemysl- květinářství1 pobočka

Nádražní, Vracov
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Květinářství Přemysl Michal působí na českém trhu již od roku 1990. Nabízíme kompletní květinový servis, včetně rozvozu květin, květinové výzdoby, vazby květin pro všechny běžné i slavnostní příležitosti, zahradnické potřeby a služby apod.

4Tomášková Pavla - KVĚTINY ADÉLA

Kmochova 923/12, Olomouc
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

V našem květinářství najdete kompletní nabídku květin - hrnkové, řezané, provádíme smuteční i svatební vazby, rozvoz květin, přípravy květinové výzdoby na společenské akce a cateringy.

5Mrs. Caroline s.r.o. - květinářství

Rybářská 2481, Uherský Brod
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Nabízíme denně čerstvé řezané květiny. Naše floristiky Vám z nich vytvoří aranžmá k různým příležitostem. Kompletní servis pro svatby. Zakládáme si na čerstvosti, kvalitě a široké nabídce nabízených květin.

6Svatební salon Rosalie

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
28. října 655, Zábřeh
Dnes už má zavřeno

Svatební salon Rosalie má bohaté zkušenosti a tradici 23 let. Velkou předností našeho svatebního salonu je vlastní zlatnická dílna Lukas&Thomas pro výrobu snubních či zásnubních prstenů a jiných šperků na přání dle Vašich představ.

7KVĚTINÁŘSTVÍ SLUNEČNICE s.r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Olomoucká 2995/121, Opava
Otevřeno do 20:00

Prodáváme řezané, hrnkové i svatební květiny. Dodáváme svatební kytice, aranžování květin na auta. Květinářství Slunečnice s.r.o. působí na opavském trhu řadu let. První květinářství jsme otevřeli už v roce 1997. V současné době máme tři prodejny v centru Opavy a jednu při výjezdu z Opavy, směr…

8Klos Jan- Květiny

4.9
★★★★★
★★★★★
(48)
Gen. Hlaďo 160, Nový Jičín
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Nabízíme denně čerstvé řezané květiny. Naše floristiky Vám z nich vytvoří aranžmá k různým příležitostem. Kompletní servis pro svatby.

9Sixth Sense s.r.o.- Květinový klub1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Husitská 1418/6, Šumperk
Otevřeno do 20:00

Ať už to jsou květiny, květinové dekorace pro společenské akce nebo hledáte dodavatele interiérových květinových dekorací naši floristé jsou opravdoví Mistři na slovo vzatí. Připravujeme dekorace dle posledních floristických trendů, ale zároveň i klasickou vazbu. Naše svatební kytice a veškeré…

10Magdonová Věra

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Krapkova 125/30, Olomouc
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Nabízíme kompletní květinový servis. Prodej, rozvoz a aranžování řezaných, pokojových a sušených květin. Dále v našem sortimentu naleznete dárkové koše, které jsou vhodné při významných životních událostech.


Firmy v dalších lokalitách


Květinový servis v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Květinový servis najdete 19 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 17 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Morava.