Rozpojovací jistící skříně – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1ELEKTROKOMPLEX ŠMÝD, s.r.o.2 pobočky

Pančava 478/39, Hodonín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozujeme velkoobchod a maloobchod s elektroinstalačním materiálem, svítidly a MaR technikou. Provádíme montáže řídících systémů pro technologii a průmyslovou automatizaci, klimatizaci a vytápění, silnoproud pro energetiku a rozvody, trafostanice do 110 kW.Firma byla založena v roce 1991 panem…

2ELEKTRO Chalupa s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Kopaniny 3381, Přerov
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Elektro Chalupa s.r.o. nabízí elektromontážní a elektroinstalační práce, hlavně elektrické rozvody, dále velkoobchodní a maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu.

3Vondřík Ivan - ELEKTROINSTALACE, REVIZE1 pobočka

Zajišťujeme revize v těchto oblastech : revize elektrorozvaděčů, revize elektrorozvodů staveb a objektů, revize jističových rozvodných skříní, revize elektrorozvoden. Jsme zkušená firma v oboru elektro se zaměřením na práci v každém prostředí. Služby poskytujeme na revize elektroinstalací a…

4Elektro - produkt1 pobočka

2.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Přímetická 3507, Znojmo
Otevřeno od 8:00

Provozujeme internetový obchod Elektro-produkt.cz. Zabýváme se prodejem elektroinstalačního materiálu. Nabízíme světelné zdroje, světelná tělesa, elektronické předřadníky, vypínače, zásuvky, zásuvkové rozvodnice, nouzová svítidla či jistící prvky, malé spotřebiče, ruční nářadí, čistící

5Pavlíčková Jitka- ELEKTROINSTALAČNÍ MATERIÁL

Prodej kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. Dodáváme kabely, vodiče, jističe, rozvaděčové skříně, vypínače, zásuvky a další elektromateriál.

6TRECO s.r.o.

Naším oborem je maloobchodní i velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu, rozvaděčů, jističů, softstartérů či kabelů a vodičů domovních spínačů. Nabídka relé, ručního a hydraulického nářadí, elektroměrů, stykačů, svítidel a světelných zdrojů, žlabů, vývodek, svorek a zásuvkových skříní.

7AMR SERVIS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Bělidle 801, Karviná
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu. Nabízíme elektroměrové skříně, rozvodnice, jističe, spojovací techniku a světelné zdroje. Provádíme dodávky měření a regulace technického zařízení budov, řízení technologických procesů, elektroinstalace a vzduchotechniky.


Firmy v dalších lokalitách


Rozpojovací jistící skříně v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rozpojovací jistící skříně najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.