Revizní zkoušky jeřábů – Morava

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Hasící technika, s.r.o.

Komplexní PO a BOZP, kontroly a servis hasicích přístrojů a požárních vodovodů, revize elektro, revize jeřábů, dílenské oprava, plnění a periodické zkoušky hasicích přístrojů ve vlastní provozovně vybavené potřebným technologickým i technickým vybavením a schválené příslušnými výrobci hasicích…

2Konečný Luděk, Ing. - hydraulické jeřáby

Suchonice 76, Suchonice
Dnes už má zavřeno

Servis a revize hydraulických jeřábů PM, FASSI, PALFINGER. Dále i opravy hákových nosičů kontejnerů TECHNOCAR a CTS - servis. Školení jeřábníků, vazačů a obsluhovatelů pracovních plošin (vazačský a jeřábnický průkaz). Revizní zkoušky zdvihacích zařízení.

3LESpor

Firma LESpor se zabývá vzděláváním v oblasti lesnictví, bezpečností práce a revizními zkouškami zdvihacích zařízení. V oblasti vzdělávání spolupracujeme s Úřady práce na rekvalifikačních kursech, dále s firmami podnikajícími v lesnictví.

4REV servis ZZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hlavní třída 843/54, Ostrava Bezdlužná

Společnost REV servis ZZ s.r.o. je zaměřena na poskytování služby v oblasti oprav a revizí tlakových nádob, zdvihacích zařízení aj.

5Radim Jeřábek

Ostravská 1133, Orlová-Poruba
Otevřeno do 24:00

Radim Jeřábek, se sídlem Ostravská 1133, 735 14, Orlová-Poruba, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických…

6JAN VOJTA - Revizní technik1 pobočka

Barvy 763/12, Brno-Lesná
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

JAN VOJTA - Revizní technik, se sídlem Barvy 763/12, 638 00, Brno-Lesná, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2019. Předmětem podnikání je: Poskytování služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při…

7MMlift s.r.o.

Montujeme, opravujeme, revizujeme a provádíme zkoušky zdvihacích zařízení. Dodáváme hydraulické a trakční výtahy na míru.

8Koňařík Adam, Ing. - revize jeřábů

Provádíme revize, revizní zkoušky, inspekční zkoušky na zdvihacích zařízeních bez omezení nosnosti (jeřáby a zdvihadla), pohyblivých pracovních plošinách, regálových zakladačů, zvedáků, stavebních výtahů. Školení jeřábníků a vazačů a obsuh zdvihadel.

9Janíček Jan, Ing.

Nivy III 4324, Zlín Bezdlužná

Provádím komplexní služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany. Dále revize, revizní zkoušky, inspekce, školení a poradenství v oblasti zdvihacích zařízení. Mimo jiné prohlídky, revize, servis a opravy plynových zařízení.

10Koželuh Josef

Nabídka revizí a zkoušek zdvihacích zařízení. Školení obsluhy jeřábů, plošin a vazačů břemen.


Firmy v dalších lokalitách


Revizní zkoušky jeřábů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Revizní zkoušky jeřábů najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.