Revizní zkoušky jeřábů – Morava

Revizní a zkouškové činnosti jsou nezbytnou součástí provozu jeřábů v oblasti Morava. Díky nim se zajišťuje bezpečnost a spolehlivost provozu.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1REV servis ZZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Hlavní třída 843/54, Ostrava Bezdlužná Ověřená

Společnost REV servis ZZ s.r.o. je zaměřena na poskytování služby v oblasti oprav a revizí tlakových nádob, zdvihacích zařízení aj.

2Konečný Luděk, Ing. - hydraulické jeřáby

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Suchonice 76, Suchonice
Otevřeno od 7:00

Servis a revize hydraulických jeřábů PM, FASSI, PALFINGER. Dále i opravy hákových nosičů kontejnerů TECHNOCAR a CTS - servis. Školení jeřábníků, vazačů a obsluhovatelů pracovních plošin (vazačský a jeřábnický průkaz). Revizní zkoušky zdvihacích zařízení.

3LESpor

Firma LESpor se zabývá vzděláváním v oblasti lesnictví, bezpečností práce a revizními zkouškami zdvihacích zařízení. V oblasti vzdělávání spolupracujeme s Úřady práce na rekvalifikačních kursech, dále s firmami podnikajícími v lesnictví.

4Radim Jeřábek

Ostravská 1133, Orlová-Poruba
Otevřeno do 24:00

Radim Jeřábek, se sídlem Ostravská 1133, 735 14, Orlová-Poruba, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických…

5JAN VOJTA - Revizní technik1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Barvy 763/12, Brno-Lesná
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

JAN VOJTA - Revizní technik, se sídlem Barvy 763/12, 638 00, Brno-Lesná, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2019. Předmětem podnikání je: Poskytování služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při…

6MMlift s.r.o.

Montujeme, opravujeme, revizujeme a provádíme zkoušky zdvihacích zařízení. Dodáváme hydraulické a trakční výtahy na míru.

7Koňařík Adam, Ing. - revize jeřábů

Provádíme revize, revizní zkoušky, inspekční zkoušky na zdvihacích zařízeních bez omezení nosnosti (jeřáby a zdvihadla), pohyblivých pracovních plošinách, regálových zakladačů, zvedáků, stavebních výtahů. Školení jeřábníků a vazačů a obsuh zdvihadel.

8Janíček Jan, Ing.

Nivy III 4324, Zlín Bezdlužná

Provádím komplexní služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany. Dále revize, revizní zkoušky, inspekce, školení a poradenství v oblasti zdvihacích zařízení. Mimo jiné prohlídky, revize, servis a opravy plynových zařízení.

9Koželuh Josef

Nabídka revizí a zkoušek zdvihacích zařízení. Školení obsluhy jeřábů, plošin a vazačů břemen.


Firmy v dalších lokalitách


Revizní zkoušky jeřábů v lokalitě Morava – detailní popis

Profesionální tým odborníků provádí revize a zkoušky v souladu s platnými normami a předpisy. Výsledkem jsou detailní zprávy o stavu jeřábů a doporučení na další postup. Důležitou součástí revizních a zkouškových činností je také pravidelná údržba, která zajišťuje dlouhou životnost jeřábů a minimalizuje riziko poruch. V oblasti Morava je k dispozici široká škála služeb v oblasti revizních a zkouškových činností pro jeřáby.