Revize jeřábů – Morava

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1Horníček Jiří, Ing.

Jeřáby a kladkostroje HOKR Brno sídlí v Brně na ulici Bohatcova 37. Poptávku nám zašlete online na našich webových stránkách. Činnost firmy je soustředěna zejména do těchto oblastí: projektování v oblasti jeřábů a jeřábových drah, statické a pevnostní výpočty ocelové konstrukce, elektroprojekce,…

2Výborný Miloslav1 pobočka

Provoz školicího střediska pro jeřábníky. Pronájem a revize stavebních věžových jeřábů.

3ELMER CZ, s.r.o.

Nabízíme elektroinstalační a elektromontážní práce. Provádíme školení řidičů manipulačních vozíků. Dále pak zajišťujeme revize elektrických přístrojů i zvedacích zařízení.

4EGW CRANES, s.r.o. - jeřáby, drapáky, ocelové konstrukce

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Záhonech 1467, Kunovice Bezdlužná

Opravy a výroby jeřábů, mostových, podvěsných, portálových, otočných jeřábů, drapáků, zdvihací a manipulační techniky a ocelových konstrukcí. Dále nabídky kabin, rozváděčů, dálkového ovládání. Mimo jiné provádíme práce autojeřábem (8t) a vysokozdvižnou plošinou (13m).

5BYTOVÁ ÚDRŽBA s.r.o.

Údržba budov, čištění kanalizace, vodoinstalace,servis a revize plynových spotřebičů, plynoinstalační práce, topenářské práce, jeřábnické práce. Pokládání podlah s možností zakoupení podlahy.

6Oršulík Alexander - Revizní technik

Revize tlakových, zdvihacích a plynových zařízení včetně poradenství a školení pracovníků. Reviduji jeřáby, plošiny či kotle i plynovody a vypracovávám místní provozní řády, doklady a dokumentace.

7Konečný Luděk, Ing. - hydraulické jeřáby

Suchonice 76, Suchonice
Dnes už má zavřeno

Servis a revize hydraulických jeřábů PM, FASSI, PALFINGER. Dále i opravy hákových nosičů kontejnerů TECHNOCAR a CTS - servis. Školení jeřábníků, vazačů a obsluhovatelů pracovních plošin (vazačský a jeřábnický průkaz). Revizní zkoušky zdvihacích zařízení.

8LESpor

Firma LESpor se zabývá vzděláváním v oblasti lesnictví, bezpečností práce a revizními zkouškami zdvihacích zařízení. V oblasti vzdělávání spolupracujeme s Úřady práce na rekvalifikačních kursech, dále s firmami podnikajícími v lesnictví.

9Holub Petr, Ing.- PH poradce

Provádím inspekce a revize zdvihacích zařízení, pojízdných zdvihadel a výsuvných žebříků, jeřábů, zvedáků na vozidla či zařízení pro manipulaci s kontejnery. Nabízím poradenství v oblasti strojírenství, energetiky či stavebnictví včetně ocelových konstrukcí.

10REV servis ZZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hlavní třída 843/54, Ostrava Bezdlužná

Společnost REV servis ZZ s.r.o. je zaměřena na poskytování služby v oblasti oprav a revizí tlakových nádob, zdvihacích zařízení aj.


Firmy v dalších lokalitách


Revize jeřábů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Revize jeřábů najdete 28 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 25 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Morava.