Rekonstrukce účetnictví – Morava

1–10 firem z 33 nalezených Filtry

1BYTERM Rýmařov

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého 1178/11, Rýmařov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Organizace Byterm je společnost, která zajišťuje správu bytů, vedení účetnictví, údržby a opravy bytů. Po telefonické domluvě otevírací doba i ostatní dny.

2DÚOPAM s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nádražní 1294/21, Moravská Ostrava Bezdlužná Ověřená

Společnost zaměřená na vedení účetnictví, daňové evidence, účetní, daňové a ekonomické poradenství.

3AUDIT-EFEKT, s.r.o. - vedení účetnictví a daňové evidence

Firma se specializuje na daňové, účetní a ekonomické poradenství. Zajistí zpracování personální a mzdové agendy. Provádí také revizi a rekonstrukci účetnictví.

4AUDIT CONSULT Brno, s.r.o.

Provádíme audity. Nabízíme daňové a ekonomické poradenství. Vedeme účetnictví a zpracováváme mzdy. Zajišťujeme i další služby dle jejich individuálních požadavků, jako např. vícejazyčné verze auditorských zpráv, zpracování finančních a ekonomických analýz, a to i pro třetí strany.

5ASC Accounting, sr.o. (pobočka Brno-Husovice)2 pobočky

Účetnictví, daňová evidence, mzdové účetnictví, daňové poradenství, účetní a ekonomické poradenství. Zajištění auditu podle českého či mezinárodního standardu.

6J+M accounting s.r.o.

Křídlovická 943/24a, Brno-Staré Brno
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence. Zpracování mezd, daňových přiznání a rekonstrukce účetnictví.

7Ing. Fiala Antonín - Účetnictví

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kudelova 1851/3, Brno-Černá Pole Bezdlužná

Do našich hlavních služeb patří podvojné účetnictví, daňová evidence, výpočet a příprava pro přiznání všech typů daní, mzdové účetnictví a daňové poradenství. Své služby nabízíme malým podnikatelům, velkým firmám, ale také soukromým osobám. Také poskytujeme účetní poradenství.

8O.K. Kryštof s.r.o.

Purkyňova 71/99, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Již více než 15 let vám nabízíme naše služby. Za tuto dobu jsme získali řadu vynikajících klientů, kterých si velmi vážíme. Naším cílem je především kvalitní práce za slušné peníze, což je základem spokojenosti našich klientů. Snažíme se jít stále dopředu a proto jsme od loňského roku začali…

9AD Economy, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sochorova 3178/23, Brno-Žabovřesky Bezdlužná

Nabízíme komplexní služby v oblasti účetnictví, zpracování mzdové agendy, vedení mzdového účetnictví a zpracování a podání daňových přiznání. Zpracování ekonomických a finančních analýz, tvorba podnikatelských plánů a investičních záměrů. Pro klienty též nabízíme vedení manažerského účetnictví ,…

10EKONA, spol. s r.o.1 pobočka

Zámecká 57, Bzenec
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše firma se zabývá zpracováním veškeré ekonomické a daňové agendy..Nabízím daňové poradenství. Daňový poradce, zpracování účetnictví a mezd, daňová evidence, přiznání k dani z příjmů právnických i fyzických osob a jiných daní, sociálního a zdravotního pojištění, jednání s úřady.


Firmy v dalších lokalitách


Rekonstrukce účetnictví v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rekonstrukce účetnictví najdete 33 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 30 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Morava.