DÚOPAM s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Nádražní 1294/21, 702 00 Ostrava – Moravská Ostrava Bezdlužná Ověřená firma

Poskytujeme vám komplexní služby v oblasti účetnictví a daní. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence, vedení personální a mzdové agendy, zastupování při jednání na úřadech, rekonstrukce účetnictví a další služby.

Recenze

3.7
★★★★★
★★★★★
3 Google recenzí
25883585 ARES
DIČ CZ25883585
Vznik 2001
Weby duopam.cz
Telefony 596 117 230
Mobily 603 519 751
Marie Mecová (jednatelka)
  • účetnictví, daně, vedení účetnictví, daňová evidence, vedení daňové evidence, účetní poradenství, daňové poradenství, mzdové poradenství, personální poradenství, ekonomické poradenství, podvojné učetnictví, mzdy, vedení personální agendy, vedení mzdové agendy, vedení podvojného účetnictví podnikatelům, rekonstrukce účetnictví, zpracování silniční daně, zpracování majetkové daně, zpracování spotřební daně, vyúčtování srážkové daně, zastupování při jednání na úřadech
  • Přenechte vedení účetnictví do rukou profesionálů. V DÚOPAM vám již 21 let poskytujeme naše kompletní a kvalitní služby.

    Nabízíme vám vedení účetnictví a daňové evidence, vedení personální a mzdové agendy, rekonstrukce účetnictví a zastupování při jednání na úřadech.

    Dále pro vás zpracujeme silniční, majetkovou a spotřební daň, provedeme vyúčtování daně ze závislé činnosti, srážkové daně a II. pilíře důchodového pojištění. 

    Poskytujeme mzdové, účetní, daňové a personální poradenství.