Reflexologie – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Šťastná Marcela - Centrum regenerace Buchlovice

Poskytování relaxace, masáží, zábalů a peelingu. Dále se věnuji terapiím specializujícím se na zharmonizování osobnosti a lektorské činnosti. Zaměřuji se na reiki, reflexologie i jemní mobilizační techniky, Dornovu metodu a Breussovu masáž.

2MASRETTE MASÁŽE s.r.o.

U Hrůbků 2997/154, Ostrava-Zábřeh
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Firma se zabývá masážemi pohybového aparátu do nichž spadá klasická masáž, lymfatická masáž, Dornova metoda, Breussova masáž, Bowenova tlaková masáž, reflexologie….,ale i cvičení jako SM systém. Nabízíme i relaxační masáže aromaterapii, lávové kameny, párové masáže a další.

3Mášová Zdeňka

Poskytujeme poradenství a to v oblasti alternativní medicíny a kineziologie i také shiatsu a dále reflexologie.

4Pavlíková Veronika

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Josefa Stancla 152, Uherské Hradiště Bezdlužná

Poskytuji přístrojovou medicinální pedikúru a manikúru, která je vhodná i pro diabetiky, psoriatiky a ekzematiky. Dále provádím reflexologii nohou, Dornovu metodu či aromateripii, reiki, homeopatii a jiné.

5Divílková Jaroslava

Nabízíme prodej čajů, mastí, tinktur a míchání bylinných směsí. Dále i odborné poradenství v oblasti fyzioterapie, aromaterapie i reflexologie.

6Miluše Vránová - Zdravíčko

Masáže a služby se zaměřením na manuální lymfodrenáže, relaxaci a regeneraci celého těla. Provádíme masáž lávovými kameny, lymfatické masáže, SM-systém, kinesiotaping, míčkování, reflexologie plosky nohy, indickou a havajskou masáž.

7Gil Marek

Nabízím neinvazivní irisdiagnostiky s návrhem přírodní léčby. Pořádám semináře zaměřující se na oblast reiki a reflexologie.


Firmy v dalších lokalitách


Reflexologie v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Reflexologie najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.