Detoxikační medicína – Morava

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1Vincencová Dobroslava

4.8
★★★★★
★★★★★
(11)
Kopečná 975/37, Brno-Staré Brno

Posyktujeme detoxikaci organismu metodou MUDr. Jonáše a dále prodáváme potravinové doplňky Finclub a RA-VIT a Joalis.

2BALNEO TRADE COSMETICS s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Barvičova 661/69, Brno
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme ozdravné rašelinové produkty pro domácí použití. Rašelina je léty prověřený léčebný prostředek. Naše produkty jsou termofory (klasické, ledvinové, krční), rašelinové koupele, sprchové gely, tělová mléka, mýdla, denní a noční krémy, pleťové masky a další.

3Zlatý klíček, s.r.o

Provádíme masáže a alternativní medicíny a homeopatie a také detoxikace i také regenerace a nabízíme prodej bylin a potravinových doplňků a minerálů a také knih.

4BODY CENTRUM, s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(15)
Vodní 987/16, Brno-Staré Brno Bezdlužná

Provádíme detoxikace organismu a nabízíme prodej preparátů Joalis i také potravinových doplňků a dále kosmetických přípravků.

5Michael Mitzoda

Specializujeme se na alternativní medicínu, homeopatii, coaching a detoxikaci metodou Joalis.

6JUDr. Dagmar Elisabeth Selecká - celostní terapie1 pobočka

Nabízíme poskytování léčby chronické únavy i alergie a dále máme nabídku počítačového vyšetření organizmu metodou biorezonance pomocí plazmového generátoru a torzní medicíny.

7Zdražilová Marie - Detoxikace organismu1 pobočka

Detoxikace je proces využívající produkty přírodní medicíny. Odhaluje příčiny, kořeny zdravotních potíží, v duchu celostní medicíny.

8Hanáková Věra - Homeopatie

Jungmannova 214/31, Kyjov
Otevřeno od 9:00

Provozujeme homeopatickou poradnu pro léčbu potíží a dále nabízíme léčivou homeopatickou medicínu a homeopatickou kosmetiku a také i doplňky.Poradenství pro udržení fyzické a psychické kondice.Poradenství pro rozvoj osobnosti.Výzkum a vývoj kosmetiky, která má pozitivní účinky na psychiku, fyzickou…

9Soldátová Kateřina - STUDIO ŽIVOTNÍ SÍLY BRNO

Jánská 449/12, Brno
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme masáže (pro seniory, těhotenské, lymfatické, relaxační, bodové) a baňkování. Dále provádíme čínskou medicínu, akupunkturu i ušní (pomáhá při obezitě).

10EVENTY, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tovačovského 437/20, Kroměříž Bezdlužná

Poradenství v oblasti redukce váhy, preventivní medicíny, detoxikace, regenerace, posílení imunity, redukce kyselin a zásad v těle a ve výživě i zdravé kosmetiky. Pořádání kurzů, seminářů a pobytů.


Firmy v dalších lokalitách


Detoxikační medicína v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Detoxikační medicína najdete 23 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 21 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Morava.