Ajurvéda – Morava

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1STUDIO PENELOPA s.r.o.

Hlinky 54/138, Brno-Pisárky
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Náš salón Vám nabízí komplexní tělovou a vlasovou péči poskytovanou týmem odborníků z oborů kadeřnictví, kosmetiky, vizážistiky, masáží, manikúry a pedikúry. Nabízíme také poradenství ve výživě při změně životního stylu a hubnutí. Udělejte si chvilku pro sebe a nechte se opečovávat v příjemném…

2Centrum rehabilitačních služeb, člen skupiny Jitro s.r.o.

Mozartova 1175/43B, Olomouc
Dnes už má zavřeno

Poskytujeme rehabilitační, rekondiční a masérské služby z rukou zkušených profesionálních fyzioterapeutek a masérek nejen zdravotně znevýhodněným, ale i zájemcům z řad široké veřejnosti v prostorech bez architektonických i společenských bariér. Masáže, rehabilitace, fyzioterapie a další služby -…

3Pavlíková Ludmila- Bylinky

28. října 297/5, Moravská Ostrava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme nejen tradiční čínskou medicinu, ale i poradenství a diagnostiku. Můžete u nás nakupovat jak v kamenné prodejně, tak přes e-shop. Poradíme jak správně využít léčebného účinku bylinek.

4Janušková Helena - MASÁŽE, JÓGA

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tyršovo nábřeží 487, Zlín Bezdlužná

Reahbilitační a masážní činnost, nabízím aerobní cvičení. Provádíme thajské olejové, ajurvédské, medové a lymfatické masáže, wellness ošetření, cvičení SM-systém a detoxikace. Prodáváme přípravky Joalis, permanentky a dárkové poukazy.

5Homeopatická poradna Brno

V poradně nabízím homeopatické poradenství, bachovou květovou terapii, schüsslerovy biochemické soli, základy tradiční čínské medicíny, fytoterapie, ajurvédy a ostatních přírodních systémů, psychologické poradenství.

6James Justice Addo

Nabízíme prodej ajurvédské bylinné medicíny a kapslí i tablet a olejů a dále i bylinných čajů.

7Bejrová Drahoslava1 pobočka

Provádím a nabízím Ájurvédské a havajské i anticelulitidové masáže a terapie Spinal Touch a lávové kameny a manuální lymfodrenáže a také nabízím astrologické poradenství.

8Siddha s.r.o.

Partyzánská 7043, Zlín
Otevřeno od 9:00

Prodáváme přírodní kosmetiku a organické produkty. Dále i ájurvédské oleje a byliny, 100% BIO potraviny, sladidla, javorový sirup, Xilovit, kokosový olej, Neera-Detox kúru, bylinné doplňky, pleťové a masážní oleje.

9Nováková Lenka - alternativní medicína

Poradenství a prodej produktů Energy. Dále nabízíme bylinky od léčitele a bylinkáře pana Jukla, reflexní terapii, lymfodrenáže, Reiki, ajurvédská terapie.

10Míček Marek

Firma zaměřená na masáže, relaxace a rehabilitace - nabízí ajurvédskou, klasickou, thai masáž, hot stones, regenerační terapie, masáže pro těhotné ženy, masáže hlavy, reflexní masáže.


Firmy v dalších lokalitách


Ajurvéda v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Ajurvéda najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.