Půjčovna osobních aut, vozů Renault – Morava

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Pavel Holas- autoškola

5.0
★★★★★
★★★★★
(53)
Lidická 718/77, Brno-Veveří
Dnes už má zavřeno

Autoškola nabízí výuku a výcvik k získání řidičského průkazu pro skupiny AM, A1, A, B, B(automat), C a E, případně i kombinace skupin A+B a C+E. Současně nabízíme i možnost rozšíření řidičského oprávnění ze skupiny B na skupinu C. Autopůjčovna nabízí osobní, obytné, užitkové vozy a bus 8+1.

2AUTECO BS, spol. s r.o.1 pobočka

Komenského 9, Boskovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

AUTECO BS, spol. s r.o. - Prodáváme nové vozy Renaul a Dacia, předváděcí vozy Dacia a Renault, referentská i ojetá vozidla Renault a Dacia.

3Motor Rent Holding, s.r.o.1 pobočka

Jsme firma, která je plná zkušených a perspektivních profesionálů kteří Vám rádi poradí a pomůžou s Vašimi přáními a požadavky. Protože, je naše krédo dělat práci poctivě a kvalitně, soustředili jsme se při zřizovaní centrály a pobočky na plnou vybavenost prodejen tak i servisu. Zajišťujeme jak…

4RENO AUTOCENTRUM s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Machátova 407, Olomouc
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Specializujeme se nejen na kompletní servis vozů Renault a Dacia, ale také všech ostatních automobilových značek. V naší nabídce naleznete i další doplňkové služby, prodej náhradních dílů, doplňků, autopůjčovna, půjčovna doplňků, příslušenství apod.

5COLEDOS s.r.o. - PŮJČOVNA DODÁVEK BRNO

2.6
★★★★★
★★★★★
(39)
Široka 1, Brno Bezdlužná

Naše půjčovna dodávek Brno Vám nabízí pronájem dodávek v centru a okolí města Brna. Zákazníky naší půjčovny dodávek jsou jak drobní živnostníci, tak také firmy, kteří je používají pro zajištění svého podnikání nebo v případě porouchání jejich vozu. Naše půjčovna dodávek Brno také půjčuje dodávky…

6AUTODRUŽSTVO ZNOJMO

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vídeňská třída 2573…, Znojmo Bezdlužná

Autodružstvo Znojmo je autorizovaný prodejce nových i ojetých vozů ŠKODA, RENAULT a DACIA ve Znojmě. Samozřejmostí je také autoopravna vozů, kde poskytujeme komplexní servisní služby. V našem autosalonu si můžete prohlédnout i vyzkoušet nejrůznější modely vozů. V rámci našich služeb zajišťujeme…

7Vlček Miroslav - autopůjčovna1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(48)
Výstavní 622/14, Brno-Staré Brno Bezdlužná

Nabídka krátkodobých i dlouhodobých pronájmů osobních automobilů Volkswagen, Škoda, Renault a Ford.

8Spurný Roman- půjčovna vozů Renault, autodoprava1 pobočka

Nabízíme služby půjčovny užitkových vozů typu Renault Master a služby autodopravy.

9Kardos Martin - MAXI TAXI

3.1
★★★★★
★★★★★
(18)
Úprkova 1807, Staré Město
Otevřeno do 24:00

Taxislužba osobním automobilem značky Renault Fluence na krátkodobé a delší trasy. Expresní přepravy zásilek, přepravy VIP osob, vyhlídkové jízdy i transfery na letiště. Pronájmy vozidel i s řidičem.

10Půjčovna dodávek Hodonín

Provoz půjčovny dodávek. Půjčujeme vozy značky Renault Master 2.5 dci, vnitřní rozměry: délka-3634 mm, výška-1912 mm, šířka-1764 mm, objem-12m3, nosnost-1500 kg. Pokud nevlastníte řidičské oprávnění, máte možnost si po domluvě dohodnout řidiče.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna osobních aut, vozů Renault v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Půjčovna osobních aut, vozů Renault najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.