Průmyslové počítače – Morava

1–10 firem z 110 nalezených Filtry

1BOTTLING PRINTING s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Mikulov, Mikulov Bezdlužná

Naše firma patří ke specialistům v oblasti průmyslového značení a kódování produktů a obalů. Zabýváme se řešením pro identifikaci produktů či obalů dle Vašich potřeb. Zajišťujeme tisk čárových kódů, data spotřeby, šaržemi nebo polepují etiketami.

2LUXART, s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Blučina 627, Blučina

Importér světelné techniky a také dodavatel světelných zdrojů - žárovky a halogenové žárovky a speciální žárovky i zářivky a sodíkové výbojky a rtuťové výbojky a také dodáváme svítidla pro veřejné osvětlení a sportoviště i také průmyslové aplikace a komerční prostory. Sofistikované, energeticky…

3Faktum Design s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Černovická 33/2b, Brno - Komárov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme kreativní tým designérů a inženýrů. Naším cílem je vytvářet nadčasové inovativní výrobky, které budou splňovat požadavky efektivní výroby, výtvarné hodnoty a snadného použití. Zajišťujeme kompletní vývoj nového výrobku, od koncepčního a designérského návrhu po zpracování konstrukční…

4PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 54/47, Brno Bezdlužná

Dodáváme kompletní sortiment elektro výrobků a služeb.

5EPRIN spol. s r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(10)
Podnikatelská 2956…, Brno Bezdlužná

Působíme v oblasti automatické identifikace. Nabízíme etiketovací stroje, aplikátory, samolepicí etikety, tiskárny etiket, snímače čárových kódů, terminály a barvicí a karbonové pásky.

6CANO, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Stará osada 3984/15, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se zabývá prodejem a servisem kancelářské techniky. Nabízíme značky CANON a REX ROTARY.Prodáváme kopírovací stroje, faxy, tiskárny, skenery, plottery, fotoaparáty, videokamery a příslušenství. Společnost Canon byla založena v roce 1937 a postupně se rozrostla v globální společnost…

7NANO Solution s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Východní 820/10, Brno Bezdlužná

NANO Solution s.r.o. nabídka spínaných napájecích zdrojů a průmyslových zdrojů MeanWell. Dále nabízíme adaptéry, zdroje pro LED aplikace, pro notebooky a také car adaptéry.

8ORGREZ, a.s.4 pobočky

Provádíme služby pro energetiku a průmysl, teplárenství, termovize, chromatografie, PCB, metrologie a monitoring ovzduší. Měření emisí i imisí.

9REKO PRINT, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zahradní 194, Dolní Dunajovice Bezdlužná

Společnost REKO PRINT, s.r.o. působí na českém a slovenském trhu v oblasti průmyslového značení, kde se postupně vypracovala na významného dodavatele. U všech námi dodávaných zařízení zajišťujeme instalaci, zaškolení obsluhy, profesionální záruční i pozáruční servis a metodickou podporu.…

10Kinalisoft, s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti vývoje softwaru se zaměřením na průmysl a úlohy související s analýzou kamerového obrazu a počítačového vidění.


Firmy v dalších lokalitách


Průmyslové počítače v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Průmyslové počítače najdete 110 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 99 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 33 firem v regionu Morava.