Průmyslové počítače – Morava

1–10 firem z 64 nalezených Filtry

1BOTTLING PRINTING s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Mikulov, Mikulov Bezdlužná

Naše firma patří ke specialistům v oblasti průmyslového značení a kódování produktů a obalů. Zabýváme se řešením pro identifikaci produktů či obalů dle Vašich potřeb. Zajišťujeme tisk čárových kódů, data spotřeby, šaržemi nebo polepují etiketami.

2LUXART, s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Blučina 627, Blučina

Importér světelné techniky a také dodavatel světelných zdrojů - žárovky a halogenové žárovky a speciální žárovky i zářivky a sodíkové výbojky a rtuťové výbojky a také dodáváme svítidla pro veřejné osvětlení a sportoviště i také průmyslové aplikace a komerční prostory. Sofistikované, energeticky…

3PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 54/47, Brno Bezdlužná

Dodáváme kompletní sortiment elektro výrobků a služeb.

4EPRIN spol. s r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(10)
Podnikatelská 2956…, Brno Bezdlužná

Působíme v oblasti automatické identifikace. Nabízíme etiketovací stroje, aplikátory, samolepicí etikety, tiskárny etiket, snímače čárových kódů, terminály a barvicí a karbonové pásky.

5CANO, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Stará osada 3984/15, Brno
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Naše firma se zabývá prodejem a servisem kancelářské techniky. Nabízíme značky CANON a REX ROTARY.Prodáváme kopírovací stroje, faxy, tiskárny, skenery, plottery, fotoaparáty, videokamery a příslušenství. Společnost Canon byla založena v roce 1937 a postupně se rozrostla v globální společnost…

6NANO Solution s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Východní 820/10, Brno Bezdlužná

NANO Solution s.r.o. nabídka spínaných napájecích zdrojů a průmyslových zdrojů MeanWell. Dále nabízíme adaptéry, zdroje pro LED aplikace, pro notebooky a také car adaptéry.

7REKO PRINT, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zahradní 194, Dolní Dunajovice Bezdlužná

Společnost REKO PRINT, s.r.o. působí na českém a slovenském trhu v oblasti průmyslového značení, kde se postupně vypracovala na významného dodavatele. U všech námi dodávaných zařízení zajišťujeme instalaci, zaškolení obsluhy, profesionální záruční i pozáruční servis a metodickou podporu.…

8ELEKON, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Brněnská 411/15, Vyškov-Město
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Náplň výroby tvoří průmyslové hodiny. Dále vyrábíme a dodáváme jednotný čas, hodiny analogové, digitální, exteriérové a pouliční. Také věžní, fasádní a školní zvonky. Mezi další prvky patří elektrický pohon zvonů a docházkové hodiny jako jsou píchačky.

9AVERKON s.r.o.

Zabýváme se prodejem průmyslových a elektronických konektorů. Součástí je i výroba kabelových svazků. Pracujeme s moderními technologickými postupy a přístroji. Poskytujeme velkoobchodní činnost.

10Váhy Pecha s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Osvobození 28, Rohatec Bezdlužná

Našim hlavním předmětem činnosti firmy prodej a servis elektronických a mechanických vah, modernizace vah pro silniční vozidla a zakázková výroba elektronických můstkových vah. Činnost firmy byla rozšířena o prodej a opravy elektronických pokladen značky SHARP, EURO a CHD. Firma působí jako…


Firmy v dalších lokalitách


Průmyslové počítače v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Průmyslové počítače najdete 64 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 58 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 19 firem v regionu Morava.