Počítače a výpočetní technika – Morava

1–10 firem z 798 nalezených Filtry

1Česká společnost pro nedestruktivní testování1 pobočka

Technická 2896/2, Brno Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se nedestruktivním testováním výrobků, díky kterému jsme schopni nalézt vady materiálu či změřit tloušťku materiálu bez invazivní metody. Sdružujeme pracovníky, kteří pracují v oboru, školíme je a zvyšujeme úroveň jejich práce, aby výsledné testování bylo kvalitní a spolehlivé. V…

2HAKMAN - elektromontáže s.r.o.

Elektroinstalace kontejnerů, kontejnerových staveb a veřejných zařízení od vypracování projektové dokumentace až po výchozí elektrorevize. Zajišťujeme služby internetového připojení, kamerových systémů, satelitní techniky. Poskytujeme webhosting. Likvidujeme použité PC a IT techniku.

3Fiala Leoš - lithiumbat1 pobočka

Rozstání 174, Rozstání Bezdlužná Ověřená

Věnujeme se zakázkové výrobě lithiových akumulátorů, službám v oblasti IT a zaměřujeme se na speciální výrobu a projekty. Sestavte si svůj pack! Nabízíme Lithium železofosfát a Lithium titanát. Provádíme také zakázkovou výrobu. Kontaktujte nás!

4Amedeo s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Svatoborská 428/87, Kyjov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme komplexní služby v oblasti servisu výpočetní techniky, informačních systémů, registračních pokladen, pokladních a restauračních systémů. Máme licenci na poskytování servisu a přípravu k úřednímu ověření digitálních váh vybraných značek. Jsme specialisté na kamerové a zabezpečovací systémy.…

5FialaNet, s.r.o.1 pobočka

Nabídka bezdrátového připojení k internetu a volání po internetu VoIP. Zaměřujeme se na okres Blansko, Vyškov a Prostějov. Prodáváme, montujeme a servisujeme satelitní, výpočetní a kancelářskou techniku.

6Ivičič Jan - autoelektronika3 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(59)
Brněnská 154/32, Mikulov Bezdlužná

Opravujeme autoelektroniku a palubní desky. Instalujeme hifi systémy, parkovací senzory, světla pro denní svícení, tempomaty a vyhřívání sedadel. Dále se zabýváme prodejem běžné elektroniky.

7Ing. Jan Baloun- Balcom1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vídeňská 149/125a, Brno Bezdlužná

Prodej výpočetní a kancelářské techniky.

8Ma-Fia s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vlárská 953/22, Brno Bezdlužná

Specializovaný velkoobchod s materiálem pro datové sítě.

9MORAVIA Europe, spol. s r.o.

Nabízíme počítače, počítačová zařízení, software a kalkulátory. Velkoobchod.

10LUXART, s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Blučina 627, Blučina

Importér světelné techniky a také dodavatel světelných zdrojů - žárovky a halogenové žárovky a speciální žárovky i zářivky a sodíkové výbojky a rtuťové výbojky a také dodáváme svítidla pro veřejné osvětlení a sportoviště i také průmyslové aplikace a komerční prostory. Sofistikované, energeticky…


Počítače a výpočetní technika – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Počítače a výpočetní technika v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Počítače a výpočetní technika najdete 798 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 718 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 239 firem v regionu Morava.